Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Rygos taurės“ lengvaatlečių turnyre – Eglės Balčiūnaitės, Raivydo Stanio ir Dariaus Aučynos pergalės

Eglė Balčiūnaitė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Eglė Balčiūnaitė
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį Latvijos sostinėje Rygoje vykusiose tarptautinėse „Rygos taurės“ (Rigas Kausi 2011) varžybose pergales iškovojo bėgikė Eglė Balčiūnaitė, šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys bei šuolininkas į tolį Darius Aučyna.

800 m distancijoje triumfavusi E.Balčiūnaitė nuotolį nubėgo per 2 minutes 3,00 sekundes ir finiše vos 0,34 sekundės aplenkė antrojoje vietoje likusią ukrainietę Anželiką Ševčenko.

Net 6,12 sekundės lietuvei pralaimėjusi latvė Polina Jelizarova liko trečia.

Septinta tarp devynių šios distancijos dalyvių finišavo Rita Balčiauskaitė (2:16.68), o aštunta liko Viktorija Latyšovičiūtė (2:17.45).

R.Stanys peršoko kartelę, iškeltą į 222 cm aukštį, ir, pagerinęs geriausią šalies sezono rezultatą, trim centimetrais aplenkė prizininkais tapusius baltarusį Artiomą Zaicevą bei latvį Normundą Pupolą.

Visi trys R.Stanio bandymai įveikti 228 cm aukštį buvo nesėkmingi.

205 cm aukščius įveikę penktąją bei septintąją vietas tarp dvylikos dalyvių užėmė atitinkamai Rimantas Mėlinis bei Vaidas Antanavičius.

Darius Aučyna geriausiu pirmuoju bandymu į tolį nuskriejo 7,84 m ir 4 cm aplenkė antrojoje vietoje likusį latvį Janį Leitį bei 11 cm – trečiojoje pozicijoje likusį kitą Latvijos atstovą Elvijų Misaną.

Ketvirtas tarp penkių dalyvių liko Marius Rudys – 7,52 m.

Tarp prizininkų pateko dar keturi iš devyniolikos startavusių Lietuvos lengvaatlečių: antras rutulio stūmimo sektoriuje buvo Artūras Gurklys, o trečiąsias vietas užėmė 800 m bėgęs Vitalijus Kozlovas, šuolininkė į aukštį Gintarė Nesteckytė bei šuolių į tolį sektoriuje startavusi Asta Daukšaitė.

Kitų rungčių nugalėtojai ir Lietuvos lengvaatlečių rezultatai:

VYRAI

100 m (14 dalyvių)
1. Elvijas Misanas (Latvija)                10,37 sek.
...
5. Aivaras Pranckevičius                  10,86
6. Martas Skrabulis                       10,86
...
9. Ruslanas Fakejevas                     10,97
 

200 m (8 dalyviai)
1. Aleksandras Linnikas (Baltarusija)         21,07
...
4. Aivaras Pranckevičius                  21,79
5. Ruslanas Fakejevas                     21,94


800 m (17 dalyvių)
1. Aleksandras Borysiukas (Ukraina)         1:50,14
2. Victoras Kebenei (Kenija)              1:50,45
3. Vitalijus Kozlovas                   1:50,74
 

Rutulys (6 dalyviai)
1. Maris Urtanas (Latvija)                 20,33 m
2. Artūras Gurklys                        17,82
 

MOTERYS

200 m (11 dalyvių)
1. Marlene Reimane (Latvija)              24,73 sek.
...
7. Sofija Korf                            25,95
...
10. Gabrielė Romanovskytė                  26,49
 

Aukštis (6 dalyvės)
1. Natalija Cakova (Latvija)              181 cm
2. Valerija Bogdanovič (Baltarusija)      181
3. Gintarė Nesteckytė                     178
 

Tolis (7 dalyvės)
1. Olga Balajeva (Rusija)                 6,47 m
2. Lauma Griva (Latvija)                  6,42
3. Asta Daukšaitė                         5,87
...
7. Sofija Korf                            5,38
 

Ietis (8 dalyvės)
1. Lina Muze (Latvija)                   60,64 m
...
6. Giedrė Kupstytė                       50,08 (asmeninis rekordas)
...
8. Ieva Ščiukauskaitė                    48,33 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką