S.Tamošaitytė: padariau, ką galėjau geriausia

Europos lengvosios atletikos iki 23 metų čempionate viena iš favoričių laikytai Sonatai Tamošaitytei nepavyko pateisinti šio vardo – lietuvė 100 metrų barjerinio bėgimo finale finišavo penkta.
S.Tamošaitytei nepavyko užkopti ant nugalėtojų pakylos - bėgikė liko penkta.
S.Tamošaitytei nepavyko užkopti ant nugalėtojų pakylos - bėgikė liko penkta. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Startuoti pavėlavusi S.Tamošaitytė distancijos pabaigoje prisivijo priekyje buvusias bėgikes, tačiau paskutiniuose metruose lietuvei pritrūko jėgų. Bėgikė distanciją įveikė per 13,36 sek. Pirmoji finišo liniją kirto Norvegijos garbę ginanti Christina Vukicevic (12,99 sek). Sidabro medalį iškovojo rusė Yekaterina Shtepa (13,28 sek), o trečioji finišavo baltarusė Alina Talai (13,30 sek).

Beje, Prieš savaitę Belgrade (Serbija) vykusioje universiadoje S.Tamošaityė pagerino šios rungties Lietuvos rekordą – 100 m su barjerais lietuvė tąkart įveikė per 13,10 sek.
„Penkta vieta yra neblogai, gal tik vėjas šiek tiek sutrukdė“, - 15min.lt iškart po finišo įspūdžiais dalinosi bėgikė.

-Ar esi patenkinta?
-Rezultatu nesu patenkinta, tačiau pasirodžiau neblogai. Būčiau pasiekusi geresnį rezultatą, ir vietą būtų aukštesnė.

-Kas sutrukdė pakilti aukščiau?
-Kaip ir universiadoje, pramiegojau startą. Bet labiausiai sutrukdė vėjas.

-Universiada, iš karto po jos – Europos čempionatas. Ar ne per daug varžybų vienu metu?
-Viskas įmanoma, nes tam ir buvo ruoštasi. Jeigu nebūčiau dalyvavusi Europos čempionate, vis tiek šią savaitę būčiau vykusi į kokias nors varžybas. Padariau tai, ką galėjau geriausia.