Savaitgalio varžybose

Savaitgalį Lietuvos lengvaatlečiai dalyvavo varžybose JAV bei Ispanijoje. Ir toliau gerais rezultatais džiugina daugiakovininkas Mantas Šilkauskas.
Mantas Šilkauskas
Mantas Šilkauskas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lincolne (Nebraskos valstija) Mantas Šilkauskas pagerino asmeninį rekordą, nubėgęs 200 m per 21.62 sek. Tai – vienuoliktas rezultatas Lietuvoje per visą istoriją.

Naujosios Anglijos III diviziono studentų čempionate Olga Kondratjeva užėmė 4 vietą 1500 metrų bėgime (4:39.82).

Matare (Ispanija) vyko Katalonijos klubų lygos finalinės varžybos. Sonata Milušauskaitė („FC Barselona“) be didesnės konkurencijos laimėjo 5000 m sportinį ėjimą (24:40.82).

XXXII krose „Trofeo San Miguel de Oia“ Galisijos provincijoje (Ispanija) antras finišavo Robertas Geralavičius.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams