2014 10 13 /15:46

Šeštas Poznanės maratone buvęs Valdas Dopolskas pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą

15-ą kartą surengtame Poznanės (Lenkija) maratone šeštas sekmadienį finišavo Valdas Dopolskas. Savo debiutiniame maratone jis pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 2 valandos 21 minutė bei 37 sekundės.
Bėgimas Kaune
Bėgimas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 1 Maratonas

42 km 195 m distanciją tarp vyrų greičiausiai įveikė Kenijos stajeris Kiprotichas Kirui (2:13:08), aplenkęs maratono šeimininką Emilį Dobrowolskį (2:15:40) ir tautietį Soy'ų Kipsangą (2:16:20).

Poznanės maratono nugalėtoja tarp moterų tapo Kenijos bėgikė Makori Chepkirui (2:32:55), antrąją vietą užėmė lenkė Agnieszka Mierzejewska (2:39:06), o trečia finišavo kita Lenkijos bėgikė Arleta Meloch (2:45:43).

Iš viso sekmadienį vykusiame Poznanės maratone klasifikuota 6315 ilgų distancijų bėgikų.

Siguldoje Petras Pranckūnas buvo aštuntas

Ketvirtą kartą vykusiame Siguldos pusė maratono bėgime sėkmingiausiai iš lietuvių pasirodęs Petras Pranckūnas tarp 602 klasifikuotų dalyvių užėmė aštuntą vietą. Jis 21,0975 km nubėgo per 1 valandą 15 minučių bei 39 sekundes.

37-as liko Saulius Batavičius (1:22:17), o tarp 100 geriausių stajerių patekęs Simonas Lisauskas (1:30:42) tenkinosi 98-a pozicija. Siguldos pusės maratono nugalėtoju tapo latvis Renaras Roze (1:09:01), aplenkęs tautiečius Kristapą Berzinį (1:09:23) ir Janį Viškerį (1:09:30).

Eindhoveno maratono šimtuke – keturi lietuviai

Olandijoje surengtame maratone („De Lage Landen Hele marathon“) tarp 100 geriausių stajerių pateko keturi Lietuvos bėgikai.

Sėkmingiausiai pasirodė 24-ą vietą užėmęs Darius Sadeckas, kuris 42 km 195 m nubėgo per 2 valandas 24 minutes bei 19 sekundžių. Gediminas Grinius (2:39:53) finišavo 70-as, Vaidas Žlabys (2:40:13) buvo 71-as, o Antanas Žukauskas (2:43:10) liko 81-as.

Tarp 1296 klasifikuotų Eindhoveno maratono stajerių nugalėjo etiopas Regassa Tilahunas (2:06:21), aplenkęs prizininkais tapusius Kenijos bėgikus – Maiyo Jonathaną (2:06:47) ir Lagatą Alfersą (2:07:11).