Sezono lydere tapo rusė

Jevgenija Zinurova Maskvos lengvosios atletikos čempionate tapo pasaulinio sezono lydere 800 metrų distancijoje. Šiose varžybose pasiekta ir daugiau puikių rezultatų.
Jevgenija Poliakova (kairėje)
Jevgenija Poliakova (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Maskva Rusija

J.Zirunova distanciją įveikė per 1:58,65 minutės ir manieže pirmą kartą karjeroje „išlipo” iš 2 minučių. Sportininkės asmeninis rekordas stadionuose – 1:58,04. Antra liko Europos U23 čempionė Jevgenija Zolotova (2:00,62), trečia – Anna Balakšina (2:00,65), ketvirta – dar viena Europos U23 čempionė Jelena Kofanova (2:01,45). Visos keturios lyderės pasiekė savo asmeninius rekordus manieže. Tarp geriausių 800 metrų bėgimo sezono rezultatų Rusijos bėgikės užima pirmas 4 vietas.

Antrą sezono rezultatą Europoje 200 metrų bėgime pasiekė Žemyno uždarų patalpų čempionė Jevgenija Poliakova – 23,33 sekundės.

Julija Golubčikova su kartimi peršoko 4,40 metro, o Anna Pyatych trišuoliu nuskriejo 14,28.

Keli įdomūs rezultatai pasiekti šuolio į aukštį sektoriuje. Po 2,24 metro įveikė Ivanas Iličiovas, Eduardas Malčenko ir 16-metis Dmitrijus Kroiteris, atstovaujantis Izraeliui. Pastarajam šis aukštis – asmeninis rekordas. 17-metis Viktoras Brumelis peršoko 2,15 metro. Tai – legendinio Sovietų Sąjungos šuolininko, olimpinio čempiono bei 6 kartus pasaulio rekordininko Valerijaus Brumelio sūnus.