Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sporto vadovai guodžia lengvaatlečius: „Vingio“ stadiono iš jūsų niekas neatims

Masinio sporto renginys „Vingio“ stadione
Alfredo Pliadžio nuotr. / Masinio sporto renginys „Vingio“ stadione
Šaltinis: sportas.info
0
A A

Pastaruoju metu ne vienas sostinės lengvaatletis su nerimu prasitarė, jog gali netekti vienintelio Vilniuje lengvajai atletikai tinkamo stadiono, esančio Vingio parke.

Nerimo priežastis – sostinės valdžios planai „Vingio“ stadione įrengti futbolo bazę.

Apie tai  žurnalistams kalbėjo ir disko metikas Virgilijus Alekna: „Žinau, kad Vingio parke planuojama įrengti futbolo stadioną. Manau, kad lengvaatlečiams vietos neliks. Tokiu atveju peršasi mintis, kad Vilniuje lengvoji atletika išvis nereikalinga. Jeigu jau norime iškelti futbolą, nebebus kam važiuoti į olimpines žaidynes. Šiuos reikalus būtų galima išspręsti be jokios žalos lengvajai atletikai ir futbolui bei kitoms sporto šakoms, tačiau iki šiol niekas nieko nesprendė, problemas vis atidėdavo, esą nėra pinigų. Galiausiai visi atsiduriame ant bedugnės krašto – viskas brangiai kainuoja. Jokio nuoseklumo. Futbolą gaivins, lengvąją atletiką žlugdys. Nemanau, kad tai geras kelias.“

„Vingio“ stadionas priklauso Lietuvos olimpiniam sporto centrui (LOSC), o šis pavaldus Kūno kultūros ir sporto departamentui (KKSD). 

KKSD Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Mykolas Kačkanas ramina lengvaatlečius: „Departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis pasakė aiškiai – ką nors spręsti dėl “Vingio” stadiono rekonstrukcijos bus galima tik tada, kai Vilniaus savivaldybė pateiks departamentui Lietuvos lengvosios atletikos federacijos sutikimą stadione įrengti futbolo areną ir kažkur, neaišku kur, iškelti lengvosios atletikos stadioną. Kol to nebus, departamentas neleis stadione nieko keisti.“

Pasak M.Kačkano, lengvaatlečiai neturi alternatyvos: „Vilniuje nėra kito lengvajai atletikai tinkamo stadiono. Prieš keletą metų čia buvo pakloti nauji takai, įrengti metimų sektoriai.“ Be to, stadione įrengta treniruoklių salė, kurioje prakaitą lieja ir V.Alekna.

KKSD atstovas siūlo futbolininkas savo bazę kurti Naujojoje Vilnioje, kur numatytas didelis futbolo kompleksas, jam skiriami nemaži pinigai.

Kalbama, kad lengvaatlečiams vietoj „Vingio“ stadiono bus pasiūlyta treniruotis Pedagoginio universiteto stadionas. Ten žadama pakloti naują bėgimo takų dangą, paruošti sektorius metikams.

sportas.info
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką