Sprinteris Rytis Sakalauskas IAAF varžybose Prancūzijoje užėmė septintą vietą

Antradienį Prancūzijose vykusiose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Permit Meeting“ serijos ketvirtojo etapo – „Meeting Pas de Calais Trophee Caisse d'Epargne“ – varžybose septintą vietą 60 metrų bėgimo finale užėmė Rytis Sakalauskas.
Rytis Sakalauskas
Rytis Sakalauskas / A.Pliadžio nuotr.

Lietuvos sprinteris nuotolį nubėgo per 6,67 sekundės ir 0,17 sekundės atsiliko nuo nugalėtoju tapusio bei asmeninį rekordą pagerinusio jamaikiečio Lerone'o Clarke'o.

Antras finišavo Europos čempionas prancūzas Christophe'as Lemaitre (6,57 sek.), trečias – olimpinis čempionas estafetiniame bėgime jamaikietis Michaelas Frateris (6,62 sek.).

60 m bėgime startavo 16 bėgikų iš 10 valstybių. Atrankos varžybose Rytis Sakalauskas taip pat sugaišo 6,67 sekundės ir finišavo trečias antrajame bėgime, o bendroje įskaitoje buvo penktas.

Sprinterių varžybose buvo fiksuojamas laikas ir po 50 m: R. Sakalausko rezultatas atrankoje – 5.79 sek., finale – 5.78 sek.

Moterų 800 m distancijoje startavusi Eglė Balčiūnaitė – nefinišavo.