Staigmena – Mo Farah nesugebėjo laimėti paskutiniojo karjeros starto

Didžiosios Britanijos lengvosios atletikos legenda Mo Farah savo atsisveikinimo su sportu 5000 metrų bėgimo varžybose pasaulio čempionate Londone nesugebėjo iškovoti aukso medalio.
Mo Farah neiškovojo aukso
Mo Farah neiškovojo aukso / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

34 metų Didžiosios Britanijos sportininkas 5000 metrų bėgimo finale finišavo per 13 min. 33,22 sek. ir to nepakako aplenkti Etiopijos stajerį Muktarą Edrisą, kuris iškovojo auksą, finišavęs per 13:32,79 min.

Bronzą iškovojo amerikietis Paulas Kipkemoi Chelimo.

Tai tik antrasis britų medalis šiose varžybose – pirmąjį irgi iškovojo M.Farah, laimėjęs 10 000 metrų bėgimo varžybas.

23 metų čempionu tapęs M.Edrisas iki šiol karjeroje didesnių laimėjimų nebuvo pasiekęs.

M.Farah karjerą baigia būdamas keturis sykius olimpinis čempionas (5 ir 10 km Londone ir Rio) bei šešis sykius pasaulio čempionas. Planetos čempionatuose keturis sykius besivaržęs M.Farah nelaimėjo aukso tik du sykius – be šio karto 2011 Daegu, kai liko antras 10 000 metrų distancijoje.

M.Farah žadėjo po šio čempionato dar varžytis komercinėse varžybose – rugpjūčio 20-ąją vyksiančiame Deimantinės lygos etape.