Marius Diliūnas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Marius Diliūnas
Šaltinis: BNS
0

Savaitgalį Lenkijoje vyko keletas įvairių bėgimo varžybų, kuriose startavo ir būrelis Lietuvos stajerių.

Lenkijos Nepriklausomybės dienai, švenčiamai lapkričio 11-ąją, skirtame 10 km bėgime Balstogėje antrąją vietą užėmė Marius Diliūnas. Lietuvos bėgikas šeštadienį distanciją įveikė per 31 minutę ir 31 sekundės bei finiše vos viena sekunde nusileido baltarusiui Igoriui Teteriukovui.
Į pirmąjį dešimtuką pateko dar trys Lietuvos bėgikai: Petras Pranckūnas finišavo aštuntas (33:18), Dainius Gorskis – devintas (33:18) o Algirdas Tamošaitis – dešimtas (33:47).
Andrius Juknevičius tarp 121 finišavusio bėgiko užėmė tryliktąją (34:37), o Arnas Lukošaitis – penkioliktąją (34:50) vietas.
Sekmadienį Pakruojo „Vėjo“ klubo nariai startavo Ostruvo 48-ame Nepriklausomybės bėgime. Šį kartą M. Diliūnas 10 km baigė šeštas (31:08). A. Juknevičius, kaip ir išvakarėse, buvo tryliktas (33:38), o A.Tamošaitis – penkioliktas (33:43).
Ramintai Plačakytei tarp moterų atiteko 23–čioji vieta (50:44).
Sekmadienį šeštą kartą vykusiame tarptautiniame Henryko Florkowskio atminimo pusės maratono bėgime Aurimas Skinulis užėmė 11-ąją vietą bei pasiekė asmeninį rekordą ir antrą šių metų Lietuvos rezultatą – 1 valanda 7 minutės bei 14 sekundžių). Lietuvos sezono lyderis Tomas Matijošius finišavo tryliktas (1:07:29), o Aivaras Vareika 21,0975 km distancijoje tenkinosi 38-ąja pozicija (1:20:01).
Bėgimo nugalėtoju tarp vyrų tapo ukrainietis Igoris Geletijus (1:03:18), aplenkęs prizininkais tapusius tautiečius Vitalijų Šafarą (1:03:24) bei Andrejų Toptuną (1:03:27).

Temos: 2 Bėgimas Lenkija