Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 11:09

Su artėjančiais...

Lietuvos rinktinės starto penketas...
Alfredo Pliadžio nuotr. / Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės starto penketas...

Su artėjančiais, 2010 metais Jus sveikina geriausi Lietuvos ir pasaulio lengvaatlečiai. Iš lėto leidžiasi baltos snaigutės, Užkloja kelius ir medžius nuogus... Aplinkui tvyro balta ramybė, Artėja Kalėdos į mūsų namus. Kai šypsotis priverčia net mandarinų kvapas, O gėriu norisi dalintis su kitais – Tada suprantam, kad tai tas metas, Kurio mes laukėme ilgai. Lai jis kiekvieno mūsų širdį, Užpildo tais Kalėdiniais džiaugsmais, O Naujieji metai te atneša tikėjimą ir viltį, Kad greitai pasibaigs visi vargai! Vaida Žūsinaitė,bėgikė.

„Scanpix“ nuotr./Ariane Friedrich
„Scanpix“ nuotr./Ariane Friedrich

Ariane Friedrich (šuolininkė į aukštį):

Tiesiog gerų metų – lai pildosi slapčiausios svajonės, lai viskas klojasi taip, kaip gražiausiam sapne.

Ana Čičerova (šuolininke į aukštį):

Naujaisiais metais linkiu Jums daug daug kažko naujo… Juk tai ir bus Naujieji metai. O svarbiausia – sveikatos, sveikatos, ir dar kartą sveikatos.

Usainas Boltas (bėgikas):

Greičio ir dar kartą greičio. Ir kiekvienam – savo pasaulio rekordo.

Eglė Balčiūnaitė (bėgikė):

Mieli lietuviai,  linkiu visiems išlikti sveikais, laimingais ir stipriais! Nauji metai – naujos viltys. Tegu svajones išsipildo. Viskas bus gerai!

Alfredo Pliadžio nuotr./Diana Lobačevske
Alfredo Pliadžio nuotr./Diana Lobačevske

Diana Lobačevske (maratonininkė):

Norėčiau palinkėti, kad žmonės daugiau pasitikėtų savimi, Daugiau ryžto, gerumo, nuoširdumo, daugiau geros nuotaikos, šypsenos mūsų veiduose. Lai šilumą ir gerą energiją mes ne tik savyje laikytumėm, bet mokėtumem jas dovanoti ir aplinkiniams. Su Šv.Kaledom ir Naujaisiais Metais

Raivytas Stanys (šuolininkas į aukštį):

Sveikinu Jus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Linkiu Jums džiugios šventinės nuotaikos, geros ir stiprios sveikatos, kantrybes nebaigtiems darbams ir visu troškimu išsipildymo.

Asmeninio archyvo nuotr./Živilė Brokoriūtė
Asmeninio archyvo nuotr./Živilė Brokoriūtė

Živile Brokoriūtė (bėgikė):

Linkiu daug šiltų batų, megztų kepurių, braškių uogienės, karštos kavos, pūgos, pūkinės kaldros, stebuklų nakties ir gražiausios kloties. Linksmų tigriukų!

Martynas Jurgilas (bėgikas):

Būkite laimingi, būkite ryžtingi, džiaukitės vieni kitais, mylėkite ir būkite mylimi, mokėkite duoti ir priimti dovanas, būkite dosnūs ir paprasti. Ir nereiks sparnų, kad pasiektumėte laimės dangų, kuriame tiek daug svajonių. Su Šv. Kaledom ir Naujaisiais metais.

Jono Yuno/„15min.lt“ nuotr./Rasa Troup
Jono Yuno/„15min.lt“ nuotr./Rasa Troup

Rasa Troup (bėgikė):

Linksmų švenčių!!! Lai ateinantys metai atneša daug šviesių ir prasmingų akimirkų, vidinės ramybės ir pasitenkinimo.

Tomas Matijošius (bėgikas)

Šv. Kalėdų proga linkiu visiems kuo daugiau šiltų akimirkų, ir turiningų ateinančių Naujųjų metų. „Pakrizenom“ šiais metais, tikiuosi kvatosim kitais...

Rytis Sakalauskas (bėgikas):

Visiems treneriams, vadovams, lengvosios atletikos gerbėjams ir sportininkams ateinančių Naujųjų metu proga norėčiau palinkėti, kad artėjantys metai būtų – sėkmės, tobulėjimo ir pagarbos vieni kitiems metai.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Likusi penkta, A.Orlauskaitė per daug neliūdėjo. Anot bėgikės, tai yra pakankamai geras rezultatas.
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./ A.Orlauskaitė .

Agne Orlauskaitė (bėgikė):

Artėjančiais Tigro metais linkiu visiems sveikatos ir atkaklumo siekiant užsibrėžtų tikslų, treneriams – kantrybės, sportininkams – motyvacijos ir galimybių. Sirgaliams – daugiau optimizmo ir gražių akimirkų! Telydi gera nuotaika per šventes ir visus ateinančius metus!

Karina Vnukova (šuolininkė į aukštį):

Šiltų ir Jaukių švenčių Jūsų namams! Įsimintinų ir džiaugsmingesnių ateinančių metų!

Lina Grinčikaitė (bėgikė):

Alfredo Pliadžio nuotr./Lina Grinčikaitė
Alfredo Pliadžio nuotr./Lina Grinčikaitė

Linkiu ,kad ateinantys metai būtu kupini džiaugsmo, gėrio, meilės ir stiprybės. Linkiu, kad lengvai įgyvendintume užsibrėžtus darbus ir naujas idėjas. Bei kad žingsnis po žingsnio žengtume savo svajonės link.

Airinė Palšytė (šuolininkė į aukštį):

Sulig kiekviena diena artėjame gražiausių žiemos švenčių link. Sportininkams norėčiau palinkėti didelės sėkmės bei aukštų rezultatų, o visiems kitiems – šiltų ir jaukių, gražių ir įsimenančių Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Irina Krakoviak (bėgikė):

Tegul Jums niekad nepritrūksta džiaugsmo ir šilumos. Meilė telydi Jus ir Jūsų šeimas, jaukumas – Jūsų  namus, o sėkmė – Jūsų darbus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką