Šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys iškovojo pergalę Estijoje

Šeštadienį Taline vyko tarptautinių lengvosios atletikos „Kuldliigos“ serijos varžybų trečiasis etapas, kuriame dalyvavo ir trys Lietuvos atletai.
Raivydas Stanys
Raivydas Stanys / Alfredo Pliadžio nuotr.

Šuoliuose į aukštį nugalėjo Raivydas Stanys. Jis pirmais šuoliais įveikė kartelę pakeltą į 2.06, 2.11 ir 2.15 m aukščius, po to trečiu bandymu ir 2.21 m. Jau užsitikrinęs pirmąją vietą, R. Stanys dar atliko vieną nesėkmingą bandymą 2.25 m aukštyje.

Rytis Sakalauskas atrankos bėgime finišavo antras (10,58 sek.) ir pateko į finalą, kuriame užėmė ketvirtą vietą (10.41 sek.). Greičiausias buvo Trinidado ir Tobago bronzinės estafetės Londone narys Emmanuelis Callenderis (10,24 sek.).

Sėkmingiausiu pirmuoju bandymu Indrė Jakubaitytė numetė ietį 55,88 m ir liko ketvirta.

Nugalėtoja tapo pasaulio čempionė rusė Marija Abakumova – 61,62 m.