Šuolininkė į aukštį Blanka Vlašič – geriausia Kroatijos metų sportininkė

Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė šuolininkė į aukštį Blanka Vlašič sekmadienį ketvirtus metus iš eilės pripažinta geriausia 2010 metų Kroatijos sportininke.
B. Vlasič šiemet pripažinta ir geriausia planetos lengvaatlete
B.Vlasič šiemet pripažinta ir geriausia planetos lengvaatlete. / „Scanpix“ nuotr.

27 metų dukart planetos uždarų patalpų čempionė, kuri šiais metais laimėjo Europos uždarų patalpų pirmenybes bei tapo planetos čempione stadione, nugalėjo 390 žiniasklaidos atstovų surengtoje apklausoje.

B.Vlašič, kuriai šiais metais atiteko ir geriausios Senojo žemyno lengvaatletės titulas, 2010 metais laimėjo net aštuoniolika varžybų iš dvidešimties. Šuolininkei į aukštį taip pat priklauso šeši iš dešimties geriausių rezultatų šuolių į aukštį sektoriuje.

Geriausiu metų sportininku Kroatijoje pripažintas 31 metų kalnų slidininkas Ivica Kosteličius, Vankuverio olimpinėse žaidynėse iškovojęs du sidabro medalius slalomo ir kombinacijos rungtyse.