Šuškevičius laimėjo sportinį ėjimą Šveicarijoje

42-ą kartą Šveicarijoje vykstančiose daugiadienėse vyrų (227,1 km) bei moterų (123,7 km) sportinio ėjimo varžybose „Tour de Romandie“ ketvirtadienį vyrų šeštojo etapo (36,2 km) nugalėtoju, o tuo pačiu ir lyderiu bendrojoje įskaitoje tapo Tadas Šuškevičius.
Tadas Šuškevičius
Tadas Šuškevičius – lyderis bendroje varžybų įskaitoje / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos ėjiko rezultatas - 2 valandos 39 minutės ir 27 sekundės. Marius Žiūkas šeštajame etape finišavo ketvirtas (2:50:01), o Ričardas Rekstas - aštuntas (3:01:08).

Po šešių etapų M.Žiūkas bendrojoje įskaitoje užima penktąją vietą, R. Rekstas – dešimtąją. Penktojo etapo iš eilės nepavyko laimėti tarp moterų pirmaujančiai Brigitai Virbalytei: šeštajame „Grand Prix de Veyrier“ (18,1 km) etape jis buvo antra (1:23:35), finiše 35 sekundes pralaimėjusi ukrainietei Liudmilai Šelest.

Neringa Aidietytė užėmė septintąją vietą (1:32:02), o trečioji Lietuvos ėjikė Valerija Lišakova - dešimtąją (1:37:08). Bendrojoje įskaitoje N. Aidietytė - šeštojoje, o V.Lišakova - devintojoje pozicijoje. Komandų rikiuotėje Lietuvos vyrai išsaugojo lyderių poziciją, o moterys tebėra antros.