Universiadoje – du asmeniniai rekordai

Savaitgalį Kaune vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos čempionatas – studentų Universiada. Bėgikai Rytis Sakalauskas bei Silvestras Guogos pasiekė savo asmeninius rekordus.
Rytis Sakalauskas
Rytis Sakalauskas / LAF nuotr.

Antrąją varžybų dieną Rytis Sakalauskas 200 metrų nubėgo per 21,03 sekundės, pasiekė asmeninį rekordą bei užfiksavo trečią rezultatą šalies istorijoje. 100 metrų jis įveikė per 10,54 sekundės.

400 metrų barjerinio bėgimo distancijoje sužibėjo jaunasis Silvestras Guogis – 51,83 sekundės – asmeninis rekordas bei 5 rezultatas šalies istorijoje.

Paminėtini ir šie rezultatai – pirmą kartą sezone startavusi Lina Grinčikaitė 100 metrų įveikė per 11,53 sekundės, 400 metrų bėgimus laimėjo Agnė Orlauskaitė (55,94) bei Vitalijus Kozlovas (48,35), 100 metrų barjerinį bėgimą – Sonata Tamošaitytė (13,63). Raivydas Stanys peršoko 2,10 metro, tačiau daugiau nebešoko – netrukus jo laukia tarptautiniai startai Prencūzijoje. 5000 metrų sportinį ėjimą laimėjo olimpietis Tadas Šuškevičius – 20:11,31. Be konkurencijos startavęs disko metikas Andrius Gudžius įrankį numetė 58,33 metro.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo LKKA, antroje vietoje Vilniaus, trečioje – Šiaulių universitetai.