-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Usaino Bolto komandos draugai: „Dėl traumos kalti organizatoriai“

Geriausio visų laikų sprinterio Usaino Bolto atsisveikinimas su sportu šeštadienį olimpiniame Londono stadione buvo kartus. 30-metis sprinteris nebaigė lenktynių dėl traumos ir kartu su komandos draugais prarado 4 po 100 metrų estafetės pasaulio čempionų karūną. Po finalo jamaikiečiai kaltino organizatorius.
Usainas Boltas
Usainas Boltas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lemiamą atkarpą trečioje vietoje pradėjęs U.Boltas po keliasdešimties metrų griebėsi už kojos ir krito ant Londono stadiono bėgimo takelio. Jamaikos komanda nebaigė distancijos ir 4x100 m. estafetės varžybose didžiuliam žiūrovų skaičiui triumfavo britai.

U.Boltas pajuto skausmą savo kairės kojos pakinklinėje sausgyslėje ir tiesiog nebegalėjo toliau bėgti. Po varžybų jamaikiečiai dėl to kaltino organizatorius, kurie tiesiog privertė sprinterius laukti per ilgai iki starto.

„Šaltame laukimo kambaryje jie mus laikė 40 minučių. Mes apšilome ir laukėme, vėl apšilome ir vėl laukėme. Usainas buvo atšalęs, iš tiesų, jis man sakė, kad tai beprotiška – dvi medalių ceremonijos ir ilgas laukimas prieš mūsų bėgimą“, – po varžybų skundėsi Yohanas Blake'as.

Netylėjo ir kiti Jamaikos bėgikai.

„Skauda širdį. Atidaviau viską, kad Usainas išeitų su aukso medaliu, bet koks medalis būtų buvę gerai. Negalėjau patikėti, kas atsitiko.

Tai yra absurdas. Mes stovėjome 45 minutes laukdami lauke. Man atrodo, kad jie pravedė tris medalių ceremonijas iki mūsų bėgimo. Mes tikrai stengėmės išlikti šilti. Tai tikras absurdas, mes laukėme per ilgai“, – sakė Omaras McLeodas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius