Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vilniaus maratono“ dalyviams – pasirengimo bėgti seminarai

Tarptautinio Vilniaus maratono akimirka
Luko Balandžio nuotr. / Tarptautinio Vilniaus maratono akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę prasidėjo Nestlé „Skanauk gyvenimą“ pasirengimo bėgti seminarai, skirti „Danske Bank Vilniaus maratono“ dalyviams. Jų metu žinomi Lietuvos sportininkai ir treneriai kviečia pagilinti žinias apie fizinį ir psichologinį bėgimo pasirengimą – nuo bėgimo metodų iki tinkamo nusiteikimo ir mitybos.

Nestlé „Skanauk gyvenimą“ pasirengimo bėgti seminarai vyks dvejuose miestuose – Vilniuje ir Kaune. Iki „Danske Bank Vilniaus maratono“ bus surengtos iš viso šešios paskaitos.

„Pasirengimo bėgti seminarai yra antrus metus vykstančios programos „Skanauk gyvenimą“ dalis. Ši programa, tai galimybė labiau gilintis į savo savijautą ir rūpintis savimi. Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais suteikiame visiems nemokamą galimybę tinkamai ruoštis dalyvauti maratone, pasisemti profesionalių maratono bėgikų ir trenerių patirties, o svarbiausia, tikimės, paskatinti labiau domėtis visaverčiu, sveikesniu gyvenimo būdu“, – sakė Ariana Rastauskaitė, „Nestlé Baltics“ korporatyvinių reikalų vadovė.

„Nestlé“ pasirengimo bėgti seminarai prasidėjo paskaita „Bėgimo treniruočių metodų įvairovė. Kaip pasiekti geriausią rezultatą“. Kaune vykusios paskaitos metu savo patirtimi ir patarimais dalinosi olimpinių žaidynių dalyvė Inga Jodeškienė ir praėjusių metų „Danske Bank Vilniaus maratono“ nugalėtojas Tomas Venckūnas. Vilniuje seminarą vedė bėgimo treneris Povilas Rakštikas ir ilgametis maratonų dalyvis Ignas Staškevičius.

Liepos mėnesį seminarą tema: „Mityba, sveikata, tinkamos formos palaikymas“, o rugsėjo mėnesį bėgikus pakvies sužinoti, kaip tinkamai pasirengti prieš pat maratoną seminare „Paskutinė savaitė prieš maratoną, patarimai kaip pasiruošti bėgti“.

„Neužtenka bėgti, reikia tai daryti taisyklingai. Tik tokiu atveju bėgimas taps maloniu sportu ir, labai tikėtina, gyvenimo būdu. Būtent todėl daug dėmesio skiriama tinkamam pasirengimui, kuris susideda ir iš fizinio įdirbio, ir iš tinkamos mitybos, psichologinio nusiteikimo, netgi aprangos. Kuo išsiskiriame iš kitų pasaulio maratonų, tai, kad galimybę pasiruošti su profesionalų pagalba suteikiame visiškai nemokamai“, – sakė maratoną organizuojančios Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis.

Į Nestlé „Skanauk gyvenimą“ pasirengimo bėgti seminarus tiek profesionalūs bėgikai, tiek entuziastai kviečiami:

„Mityba, sveikata, tinkamos formos palaikymas“ (liepos 16 d. Vilniuje, liepos 18 d. Kaune)

„Paskutinė savaitė prieš maratoną, patarimai kaip pasiruošti bėgti“ (rugsėjo 3 d. Vilniuje, rugsėjo 4 d. Kaune).

Rugsėjo 15 d. vyksiančiame „Danske Bank Vilniaus maratonas“ jėgas tradiciškai galima išbandyti maratono (42 km 195 m), pusės maratono (21 km), „Nestlé“ ketvirčio maratono (10 km 549 m), komandinėje „Lietuvos pašto estafetės“ 4x10,5 km ar „Rimi“ šeimos 4,2 km bėgime. Daugiau informacijos galima rasti adresu www.vilniausmaratonas.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką