Vilniuje – tolimas A.Gudžiaus metimas ir karjeros rekordai

Pirmadienį Vingio parko stadione startavo Vilniaus miesto sporto centro lengvosios atletikos varžybos. Jose puikius rezultatus pademonstravo disko metikai.
Andrius Gudžius
Andrius Gudžius / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Antrose varžybose po sezono atnaujinimo dalyvavęs Andrius Gudžius diską nusviedė 67,08 m – daugiau nei metru toliau nei praėjusią savaitę Birštone, kur jo mestas įrankis nukrito už 65,81 m.

A.Gudžius šiuo metu ruošiasi tarptautiniams startams, kurie jo laukia vasaros pabaigoje – rugpjūčio 11-ąją 2017 m. pasaulio ir dabartinis Europos čempionas varžysis Suomijoje, o po aštuonių dienų vyks į Vengriją.

Puikiai sostinėje pasirodė ir Ieva Zarankaitė, diską numetusi 60,60 m. Karjeros rekordą pagerinusi lengvaatletė tapo septintąja Lietuvos metike, diską numetusia už 60 metrų ribos.

Įdomu tai, kad I.Zarankaitė dalyvavo bei triumfavo ir rutulio stūmimo rungtyje, kur jos rezultatas siekė 16,60 m.

Vingio parke varžėsi ir daugiau pajėgių Lietuvos lengvaatlečių – Gediminas Truskauskas pagerino asmeninį rekordą ir laimėjo 100 metrų bėgimą (10,52 sek.), Eva Misiūnaitė nugalėjo moterų 100 metrų bėgime (12,17 sek.), Simas Bertašius laimėjo 1500 metrų bėgimą (3:48:20 min.), o Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė buvo nepralenkiama moterų 1500 metrų varžybose – 4:31:49 sek.).