Virgilijus Alekna sužibėjo Graikijoje – diską numetė toliausiai šį sezoną

Pasiruošimą pasaulio čempionatui tęsiantis Virgilijus Alekna sužibėjo lengvosios atletikos varžybose Graikijoje, Kretos saloje. 39 metų lietuvis sėkmingiausiu, pirmuoju, bandymu diską numetė 67 m 88 cm.
Virgilijus Alekna
Virgilijus Alekna / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Geriausias šio sezono rezultatas V.Aleknai garantavo varžybų nugalėtojo vardą. Iš viso 27-iose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Vardinoyannia“ rungėsi devyni disko metikai, praneša Lietuvos lengvosios atletikos federacija.

Sėkmingai Graikijoje startavo ir sprinteris Rytis Sakalauskas. Jis laimėjo 100 metrų bėgimą, distanciją įveikęs per 10,10 sekundės.

Šis rezultatas yra net 0,14 sek. greitesnis nei R.Sakalauskui priklausantis Lietuvos rekordas, tačiau naujasis rekordas įskaitytas nebus dėl bėgimo metu normą viršijusio vėjo greičio (2,8 m/sek.).

Ketvirtas 100 metrų bėgime liko kitas Lietuvos sprinteris – Martynas Jurgilas (10,45 sek.).

Pasižymėjo ir Raivydas Stanys, kuris vyrų šuolių į aukštį varžybose užėmė trečią vietą (2 m 19 cm).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius