2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vlada Musvydaitė apie interaktyvią 10 km trasą: „Tai buvo įdomiausias mano bėgimas“

„Svajonės pildosi ir tampa realybe“ , – po „Danske Bank Vilniaus maratono“ „MAGNE B6.10 km“ bėgimo konstatavo „Sporto biržos“ įkūrėja Vlada Musvydaitė. Bėgdama ir kalbėdama pirmame interaktyviame bėgime Lietuvoje ji pranoko savo lūkesčius ir distanciją įveikė net penkiomis minutėmis greičiau nei planavo. Kartu su V. Musvydaite bėgęs sporto medicinos gydytojas Kęstutis Linkus patikino, kad šis „kalbantis bėgimas“ tikrai nepakenkė sporto laidų vedėjos sveikatai.
Interaktyvus bėgimas su Vlada Musvydaite
Interaktyvus bėgimas su Vlada Musvydaite / Sporto biržos nuotr.

Atvirkščiai, kitais metais V.Musvydaitė planuoja bėgti ir kalbėti visą pusmaratonio distanciją.

VIDEO: Danske bank Vilniaus maratonas. Interaktyvus bėgimas su Vlada Musvydaite: įdomiausios akimirkos

Sporto medicinos gydytojų teigimu, norint atrasti tinkamą tempą, bėgant reikia pamėginti kalbėti. „Pirmą kartą bėgau ir tiesiogiai komentavau bėgikų sveikatą. Pirmą kartą ir pats stebėjau savo pulsą bėgant dešimties kilometrų distanciją. Žmogaus maksimalų galimą širdies susitraukimų dažnį reikia skaičiuoti pagal amžių, pavyzdžiui,  dvidešimtmečio pulsas neturi viršyti  170, trisdešimtmečio – 165, penkiasdešimtmečio – 140“, – teigė K.Linkus.

Sporto biržos nuotr./Interaktyvus bėgimas su Vlada Musvydaite
Sporto biržos nuotr./Interaktyvus bėgimas su Vlada Musvydaite

Interaktyviame bėgime dalyvavo ir „Danske Bank“ vadovas Gintautas Galvanauskas, kuris tiesioginėje transliacijoje bėgdamas pasakojo apie sporto naudą. „Buvo labai smagu sudalyvauti ir bėgti kartu. Labiausiai patiko motyvuoti kitus. Trasoje mačiau tikras ir nesuvaidintas sportininkų emocijas, kurių tikrai nepamatysi tik stebint bėgimą. Kadangi bėgimo tempas nebuvo greitas, turėjau laiko paskatinti šalia bėgančiuosius nesustoti ir sėkmingai pasiekti finišą“, – sakė jis. 

„Teko ne vieną bėgiką paimti už rankos ir vestis su savimi. Tai iškart sukeldavo aplinkinių šypsenas ir priversdavo juos paspartinti savo bėgimą. O kai pasakydavau, kad jie pateko į tiesioginę transliaciją, tai kai kurie bėgantieji greitai dingdavo iš kadro. Didžiausią įspūdį paliko vyras, bėgdamas su dešimties kilogramų svorio kuprine, taip ruošdamasis kopimui į kalnus“, – įspūdžiais dalijosi Vlada.

Teko ne vieną bėgiką paimti už rankos ir vestis su savimi. Tai iškart sukeldavo aplinkinių šypsenas ir priversdavo juos paspartinti savo bėgimą.

Pirmą kartą „Vilniaus maratone“ bėgusi penkiakovininkė Emilija Serapinaitė neslėpė susižavėjimo tokiu dideliu bėgimo entuziastų skaičiumi.

„Bėgti buvo labai lengva, bet buvo smagu, kad aš galėjau stebėti bėgančius. Pasipildžiau labai daug gerų emocijų“, – teigė Europos bronzos medalininkė. Irkluotoja Donata Vištartaitė, kuri paprastai šią distanciją nekalbėdama įveikia dvigubai greičiau sakė,  kad bėgimas nuo irklavimo yra neatsiejamas. „Aš bėgioju tris kartus per savaitę, bet labai sveikinu Vladą, kuri sugebėjo visą distanciją įveikti kalbėdama ir užkrėsti mus gera nuotaika“. 

Transliacijos pabaigoje Vlada priėmė „Danske Bank“ vadovo G. Galvanausko iššūkį – kitąmet bėgti interaktyviame pusmaratonio bėgime.

„Danske Bank Vilniaus maratono“ „Magne B6.10 km“ bėgimo tiesioginės transliacijos įrašą galite pamatyti čia:

VIDEO: Interaktyvus bėgimas su Vlada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką