Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 2d. 12:54

Išrink metų lengvaatletį

2009 metų lengvaatlečio ir lengvaatletės rinkimai startavo lapkričio 2 dieną
15min.lt nuotr. / 2009 metų lengvaatlečio ir lengvaatletės rinkimai startavo lapkričio 2 dieną

Naujienų portalas 15min.lt kartu su Lengvosios atletikos federacija (LAF) po 10 metų pertraukos atgaivino nepelnytai užmirštą gražią tradiciją – geriausio Lietuvos metų lengvaatlečio ir lengvaatletės rinkimus. Išrinkti verčiausią 2009 metais šio titulo savininką bei savininkę galės kiekvienas 15min.lt portale apsilankęs sporto aistruolis.

Paskutinį kartą – 1999 metais – geriausius šalies lengvosios atletikos sportininkus rinko federacija. Šiemet geriausius lengvaatlečius rinks ne tik ekspertai, bet ir šios sporto šakos gerbėjai: balsuojantys internetu lems 50 proc., Lietuvos sporto žurnalistai – 25 proc., o LAF atstovai (LAF taryba, treneriai, patys sportininkai) – 25 proc. rinkimų baigties.

Rinkimais siekiame priminti visuomenei apie seniausios olimpinės rungties, sporto karalienės – lengvosios atletikos – svarbą ir paskatinti sportininkus siekti dar geresnių rezultatų, – sakė N.Medvedeva.

„Lengvaatlečių pasiekimai ir pelnyti apdovanojimai yra labai reikšmingi Lietuvai, tačiau lengvoji atletika Lietuvoje yra nepelnytai primiršta, dažnai užgožiama kitų sporto šakų, – pasakojo LAF viceprezidentė Nijolė Medvedeva. – Rinkimais siekiame priminti visuomenei apie seniausios olimpinės rungties, sporto karalienės – lengvosios atletikos – svarbą ir paskatinti sportininkus siekti dar geresnių rezultatų.“

Nuo lapkričio 2 d. naujienų portale 15min.lt už verčiausią iš 20-ies nominantų šių metų lengvaatlečio ir lengvaatletės titulo šalies lengvosios atletikos aistruoliai galės balsuoti visą mėnesį. Portale rasite ir kiekvieno lengvaatlečio pasiekimus 2009 metais.

Balsuoti galite paspaudę čia

Rinkimuose buvo nominuota 12 geriausius rezultatus 2009 metais pademonstravusių moterų ir 8 vyrai: disko metimo, bėgimo, sportinio ėjimo, šuolio į aukštį, trišuolio, maratono, rutulio stūmimo ir septynkovės meistrai. Tarp jų – ir žinomi, įspūdingų pergalių pasiekę sportininkai, ir jaunosios šalies lengvosios atletikos viltys.

LAF generalinio sekretoriaus Eugenijaus Buroko teigimu, labai svarbu įvertinti jaunuosius šalies lengvaatlečius, kurie šiemet pasiekė itin gerus rezultatus, o ateityje į Lietuvą parveš ne vieną pergalę.

„Pagal savo pasiekimus ir parodytus rezultatus Lietuvos lengvoji atletika mūsų šalyje per mažai nuskamba. Šie rinkimai bus puiki proga priminti ir paskatinti sėkmingai šiemet startavusius sportininkus, ypač jaunuosius, kurie sulaukia visai mažai dėmesio. Rinkimai turėtų paskatinti mūsų lengvaatlečius dar labiau pasitempti ir kitąmet demonstruoti dar geresnius rezultatus“, – tradicijos atgaivinimu džiaugėsi LAF generalinis sekretorius.

Geriausi 2009 m. Lietuvos lengvaatlečiai bus apdovanoti gruodžio pradžioje per iškilmingą Lengvosios atletikos federacijos organizuojamą ceremoniją. Rinkimų rezultatai bus paskelbti gruodžio 3 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką