„Metų viltis 2008“: Vilija Sereikaitė

Naujienų portalas 15min.lt ir dienraštis „15min“ skelbia geriausiai šiais metais pasirodžiusio ir daugiausiai vilčių suteikusio perspektyvaus Lietuvos sportininko rinkimus.
Vilija Sereikaitė Pekino olimpinėse žaidynėse
Vilija Sereikaitė Pekino olimpinėse žaidynėse / „Scanpix“ nuotr.

21 metų dviračių treko atstovė vasarį iškovojo pasaulio taurę ir kelialapį į Pekino olimpines žaidynes. Per olimpines žaidynes individualiose persekiojimo lenktynėse ji užėmė aukštą 6 vietą.

Nesustojo jaunoji dviratininkė ir po olimpiados. Kolumbijoje neseniai vykusiame pasaulio taurės etape V.Sereikaitė asmeninių 3 km persekiojimo lenktynių finale tapo nugalėtoja. Distanciją  ji įveikė per 3 minutes 22,3 sekundės ir pagerino asmeninį rekordą.

Apie rinkimų taisykles ir prizus skaitykite čia.