Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 23d. 17:21 , Atnaujinta: 2012 liepos 23d. 18:38

Kšištofo Lavrinovičiaus linksmybės sostinės bare: nuspyrė vazoną su medeliu, mėtė stalo įrankius ir šaukė brolio vardą

Kšyštofas Lavrinovičius bare su draugais
15min.lt/Luko Balandžio nuotr. / K.Lavrinovičius su draugais.
Pirmadienio pavakarę sostinės bare „Bix“ pastebėtas krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius. Liudininkų teigimu, garsus sportininkas atrodė toks neblaivus, kad vos pastovėjo ant kojų.

Kaip 15min.lt pasakojo „Bix“ bare tuo pat metu buvęs 15min.lt skaitytojas Mantas, prie vieno lauke pastatyto stalo su draugais pramogavęs garsus krepšininkas atsistojo ir spyrė į greta baro pastatytą vazoną su medeliu, šis nuvirto. Vėliau jo kompanionai šį vazoną pastatė į vietą.

Jis atsistojo ir bandė pakelti šakutę, vos pastovėjo ant kojų, svyravo. Tada atsisėdo ir sušuko: du trylika ir įėjo į baro vidų, – prisiminė Mantas

„Jis šypsodamasis specialiai spyrė į vazoną, aš sutrikau, galvojau net policiją iškviesti, nes pamaniau, kad tuoj pradės siautėti“, – pasakojo Mantas.

15min.lt skaitytojas pridūrė, kad vėliau K.Lavrinovičius į viršų mėtė stalo įrankius, išliejo alų.

„Jis atsistojo ir bandė pakelti šakutę, vos pastovėjo ant kojų, svyravo. Tada atsisėdo ir sušuko: du trylika ir įėjo į baro vidų“, – prisiminė Mantas.

Anot jo, vėliau krepšininkas ketino išeiti, tačiau draugai jį sulaikė ir nusivedė atgal prie stalo.

„Vienu metu krešininkas rėkė: „Darka“, galvojau, kad brolį kviečia, tačiau jo brolio aplink nebuvo“, – sakė Mantas. 

Po kurio laiko į barą atvažiavus televizijos žurnalistams, su jais sukonfliktavo krepšininko draugai – vienas iš jų trenkė LNK televizijos vairuotojui. Krepšininkas į konfliktą nesikišo.

LNK Žinių tarnybos prodiuseris Petras Lingė 15min.lt pasakojo, kad LNK operatorius sukonfliktavo su K.Lavrinovičiaus draugais. „Kilus konfliktui, vairuotojas išlipo iš mašinos užstoti operatorių ir gavo smūgį į veidą“, – sakė jis.

Televizijos vairuotojui prakirsta lūpa. Jam buvo pasiūlyta kreiptis į policiją.

„Jis išvažiavo pas medikus, kad šie įvertintų vairuotojo sužalojimus, paskui turėtų vykti į policiją rašyti pareiškimo“, – sakė P.Lingė.

Baro atstovė telefonu 15min.lt sakė šio konflikto nemačiusi, tačiau ji pabrėžė, kad kviesti policiją nemačiusi reikalo.

„Nežinau, ar buvo susistumdymas. Nėra labai gerai, kad tai mato aplinkiniai žmonės, bet nėra taip, kad reikėtų kviesti policiją“, – pridūrė ji. 

Beje, K.Lavrinovičius atostogaudamas Lietuvoje jau ne pirmą kartą sulaukia žiniasklaidos dėmesio. 2007 metų birželį jis kartu su broliu Darjušu įsivėlė į muštynes sostinės Pilaitės mikrorajone. Kaip tuo metu rašė dienraštis L.T., vos grįžę į Lietuvą vėlyvą popietę ir nuvykę prie ežero Vilniaus pakraštyje broliai Lavrinovičiai sutiko seniai matytus pažįstamus ir džiaugsmingai prie jų prisidėjo.

Linksmybes netikėtai nutraukė kompanijoje kilusios muštynės. Nelabai suprasdami, dėl ko vyrai nesutaria, krepšininkai tuoj pat puolė į susimušusiųjų sūkurį skirti. Pasak liudininkų, kompanijoje neapsieita be alkoholio, kuris greičiausiai ir įkaitino vyrų aistras. Darjušas tuo metu žurnalistams sakė, kad susimušusius pažįstamus jiems skirti teko pirmą kartą gyvenime. Jis patikino muštis nemėgstantis ir kitiems neleidžiantis. Tačiau liudininkai užfiksavo, kad nesusivaldęs vyras ir pats į darbą paleido kumščius. Tiesa, po kelių minučių muštynių dalyviams pavyko nusiraminti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

58:09
00:32
06:29

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką