Kuriozas: futbolininkas skrido 900 kilometrų, kad sužaistų kelias sekundes už buvusią komandą

Peru puolėjas pateko į neįtikėtiną situaciją
metro.co.uk nuotr. / Peru puolėjas pateko į neįtikėtiną situaciją
Šaltinis: Crazysport.lt
0

Iki šiol niekur nematytas kuriozas įvyko Peru futbolo lygoje. Vienas atletas privalėjo skristi net 900 kilometrų tam, kad vos akimirkai apsivilktų savo buvusios komandos marškinėlius. Kaip visa tai įvyko?

Praėjusį mėnesį „Universitario“ komanda, kuriai tuo metu atstovavo Jahirsino Baylonas, savoje aikštelėje susitiko su „Melgar“ komanda. 82 minutę varžovai įmušė išlyginamąjį įvartį – 2:2. Tačiau tuomet „Melgar“ futbolininkai ir kiti personalo nariai buvo užpulti, o  mačas nutrauktas.

Peru futbolo federacija viską apsvarsčiusi nusprendė pabaigti mačą – sužaisti likusias 8 minutes. Tačiau nuo rungtynių buvo praėjęs jau visas mėnuo, o J.Baylonas spėjo persikelti į kitą komandą – „Union Comercio“.

Tai buvo nė motais Peru futbolo federacijai, kuri griežtai pareiškė, jog turi žaisti visi tame mače rungtyniavę futbolininkai. J.Baylonas skrido 900 kilometrų, pasirodė aikštelėje ir po kelių sekundžių… Buvo pakeistas!

Atletui ilgiau žaisti neleido dabartinė jo komanda. Per 8 minutes žiūrovai jokių efektingų epizodų neišvydo, tad liko galioti tas pats rezultatas – 2:2. Lieka užduoti retorinį klausimą – o jei kuris nors komandos žaidėjas būtų persikėlęs į Europą ar Aziją?