Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2017 gegužės 28d. 10:36

Nusivylusi motina ringe aprėkė ir aptalžė bejėgiškai pralaimėjusį sūnų

Varžovas jus iki kraujų atidaužo, jūs pralaimite ir liekate gulėti bejėgis ringe. O tada ringe pasirodo jūsų mama ir priekaištingai talžo per veidą.

Štai toks atvejis užfiksuotas Rusijoje, kai 22-ejų Viktoras Kičiginas pralaimėjo MMA kovą penkiais metais vyresniam Ruslanui Jamanbajevui.

Anna Azovskaja yra trijų sūnų motina, Viktoras – jauniausias iš jų. Visi broliai – mišrių kovų atstovai.

„Fight Nights Global 67“ turnyre moteris šauksmais ragino sūnų, o po kovos atsidūrė ringe. Ragindama stotis moteris kelis kartus sudavė V.Kičiginui per veidą, kad šis susizgribtų ir greičiau atsitokėtų, ko gero neįtardama, kad sūnui didesnę gėdą socialiniuose tinkluose užtrauks būtent šie jos veiksmai, o ne bejėgiškas pralaimėjimas varžovui:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką