Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekso skandalas: futbolo ekipos masažuotoja oraliniu būdu tenkino žaidėją šventėje

N-18
Lennzburg klubas pateko į sekso skandalą
blick.ch / Lennzburg klubas pateko į sekso skandalą
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Beveik prieš keturis mėnesius įvykęs audringas vakarėlis atsirūgo šveicarų „Lenzburg“ futbolo klubo masažuotojai – yla išlindo iš maišo. Šveicarų portalas „Blick“ pranešė, kad rugsėjo pradžioje tyliai ramiai iš komandos buvo pašalinta „Lenzburg“ ekipos masažuotoja, kurios vardas neminimas, tačiau straipsnyje ji pavadinta Carmen. Priežastimi atleisti ją buvo keli vaizdo įrašai telefone, kuriame Carmen visų žaidėjų akivaizdoje oraliniu būdu patenkina vieną iš ekipos futbolininkų, pavadintą Jimu.

Prisijunkite beveik daugiau nei 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.​

Vakarėlis, skirtas „Lenzburg“ ekipos patekimui iš trečiosios Šveicarijos futbolo lygos į antrąją vyko gegužės pabaigoje prestižiniame Ciuricho klube „Mascotte am Bellevue“. Alkoholis liejosi laisvai. Kai jau klubas užsidarinėjo ir jame liko tik komanda, įvyko tai, ką po to „Lenzburg“ klubo prezidentas Ulrichas Bruderis pavadino siaubinga orgija.

Į salės vidurį įžengė įkaušę 20 metų Jimas, pasirodė 41-erių Carmen, kuri nusmaukė futbolininkui kelnes, pakėlė baltinius ir pradėjo masažuoti vaikinui jo pasididžiavimą, o po to tenkino oraliniu būdu.

Aplink stovėję komandos nariai šaukė: „Tu kieta, dirbi kaip masažinėje, mes viena komanda“, o keli iš jų mobiliaisiais telefonais filmavo veiksmą. Kaip rašo „Blick“, šis vaizdas kelis mėnesius buvo komandos topu, kol nebuvo pradėtas tiražuoti ir nepateko klubo prezidentui į akis. Trijų minučių vaizdą U.Bruderis liepė visiems savo žaidėjams ištrinti iš savo mobiliųjų telefonų ar kompiuterių, o ekipos masažuotoją atleido.

Aplink stovėję komandos nariai šaukė: „Tu kieta, mes viena komanda“, o keli iš jų mobiliaisiais telefonais filmavo veiksmą. Kaip rašo „Blick“, šis vaizdas kelis mėnesius buvo komandos slaptuoju topu, kol nebuvo pradėtas tiražuoti ir nepateko klubo prezidentui į akis.

„Mes atleidome masažuotoją klubo tarybos sprendimu. Juk negalėjome atleisti daugiau kaip pusės komandos. Galiu pasakyti, kad vyko vidinis tarnybinis patikrinimas“, – spaudai sužinojus apie slaptą filmuotą medžiagą ir atleidimą pasakojo U.Bruderis.

Medicininį išsilavinimą turinti Carmen tikino, kad to filmuko nėra mačiusi ir galvoja, kad ja pasinaudojo.

„Aš tapau atpirkimo ožiu. Tai lengviausia – paskelbti mane kaltininke, o ne ieškoti tikrosios priežasties“, – dėstė Carmen.

Moteriai buvo labai nesmagu, kai išgirdo, kad yra tam tikras ją kompromituojantis filmukas, kuris dar ir platinamas.

„Tame vakarėlyje nebuvo jokios kontrolės – alkoholis liejosi laisvai. Tam tikru momentu atsitiko tai, kas vadinasi atminties praradimu. Išgėriau du kokteilius ir nieko neatsimenu.  Visiškai nieko. Manau, kad kažkas man į tuos kokteilius kažko primaišė. Tai tikrai įtartina“, – kalbėjo Carmen.

Ji sakė, kad po sezono keturi klubai kvietė ją dirbti masažuotoja, tačiau moteris atsisakė.

„Su futbolu baigta – nenoriu net į tą pusę žiūrėti“, – sakė savo nedidelį masažo saloną kurianti Carmen.

Komentarai
Temos Futbolas
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką