Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už išspausdintą futbolininko Sami Khediros ir apsinuoginusios jo draugės Lenos Gercke nuotrauką Tuniso leidėjas atsidūrė teisme

N-18
Sami Khedira ir Lena Gercke ant žurnalo GO viršelio
Žurnalo GO viršelis / Sami Khedira ir Lena Gercke ant žurnalo GO viršelio
Šaltinis: 15min
0
A A

Tuniso leidėjui Nasreddine Ben Saidui teks stoti prieš teismą už tai, kad jo vadovaujamas laikraštis „Attounisia“ išspausdino Madrido „Real“ ir Vokietijos rinktinės saugo Sami Khediros bei jo merginos, fotomodelio Lenos Gercke, nuotrauką.

24-erių L.Gercke nuotraukoje nuogut nuogutėlė, o jos grožybes slepia S.Khedira, merginą apglėbęs ranka.

Nors Tunisas nėra toks konservatyvus kraštas, kaip kaimyninės Islamo šalys, apsinuoginusių merginų nuotraukos spaudoje čia nėra įprastas dalykas.

N.Ben Saidas buvo areštuotas vasario 15 dieną, tačiau po savaitės už užstatą teismo sprendimu buvo paleistas. Jo byla bus nagrinėjama kovo 8 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką