Kanados ledo ritulininkai iškovojo olimpinių žaidynių bronzą

Kanadiečiai negrįžta iš olimpinių žaidynių tuščiomis. Nors jiems nepavyko trečią kartą iš eilės tapti olimpiniais čempionais, jie rado savo vietą ant garbės pakylos Pjongčange.
Kanados ledo ritulininkai iškovojo olimpinių žaidynių bronzą.
Kanados ledo ritulininkai iškovojo olimpinių žaidynių bronzą. / „Scanpix“ nuotr.

Andrew Ebbettas, Chrisas Kelly ir Derekas Roy pelnė įvarčius pirmajame kėlinyje, o gera rungtynių pradžia padėjo Kanados ledo ritulio rinktinei 6:4 nugalėti Čekiją mače dėl bronzos medalių sekmadienį.

Tai buvo trečioji olimpinė bronza šaliai, kuri yra iškovojusi net devynis aukso medalius ir sukūrusi ledo ritulį, bet Pjongčange pusfinalyje 3:4 nusileido Vokietijai.

Šįkart kanadiečiai džiaugėsi ir menkesniu laimėjimu. Po finalinės sirenos jie šoko ant ledo švęsti trečiąją vietą turnyre ir apsupo vartininką Keviną Pouliną, kuris pakeitė vartuose traumuotą Beną Scrivensą ir šeštadienį atlaikė 30 smūgių. Čekai smūgiavo daugiau kartų (34:26) į vartus nei Kanada, bet šios komandos žaidėjai geriau realizavo progas.

„Scanpix“ nuotr./Kanados ledo ritulininkai iškovojo olimpinių žaidynių bronzą.

Trečiajame kėlinyje A.Ebbettas ir Ch.Kelly pridėjo po įvartį, o dar vieną pridėjo Wojtekas Wolski.

Čekijai, kuri pusfinalyje 0:3 pralaimėjo rusams, šeštadienį du įvarčius pelnė Romanas Cervenka, po vieną Martinas Ruzicka ir Janas Kovaras.

„Scanpix“ nuotr./Čekijos ledo ritulininkai liko ketvirti.

Kanada taip pat yra iškovojusi bronzos medalius 1956 ir 1968 metų žaidynėse.

Sekmadienį ledo ritulio finale susitiks Vokietijos ir olimpinių atletų iš Rusijos komandos.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?