Mantas Strolia kovojo ilgai, bet nebaigė varžybų Pjongčange

Lietuvos slidininkas Mantas Strolia laikėsi ilgai, bet nebaigė 50 km lenktynių rungties žiemos olimpinėse žaidynėse. Jis užėmė 61 vietą per savo paskutinį startą, kurio metu teisėjai sustabdė 31 metų slidininką, kai jis buvo aplenktas ratu.
Slidininkų komandinėje estafetėje Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis užėmė 25 vietą. / Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

Olimpiniu čempionu tapo suomis Iivo Niskanenas, 50 km nuotolį įveikęs per 2 val. 8,22 sek.

Sidabrą pelnė rusas Aleksandras Bolšunovas, nuo suomio atsilikęs 18 sek., o bronzą atiteko kitam olimpiniam atletui iš Rusijos Andrejui Larkovui (2 val. 10,59 sek.).

M.Strolia laikėsi 62-64 pozicijose tarpinėse rungties atkarpose, o galiausiai jam užskaityta 61-oji vieta,

Tai buvo penktasis ir paskutinis Lietuvos slidininko startas Pjongčange.

Iš viso žiemos olimpinėse žaidynėse varžėsi devyni Lietuvos atletai, iš kurių aukščiausią vietą užėmė Tomas Kaukėnas, biatlono persekiojimo lenktynėse finišavęs tryliktas.