2018 02 15 /12:46

Pjongčange – sėkmingi N.Kočerginos šūviai ir solidus pasiekimas

Pjongčango olimpinėse žaidynėse ketvirtadienį Diana Rasimovičiūtė ir Natalija Kočergina varžėsi moterų 15 km biatlono individualiose lenktynėse.
Natalija Kočergina
Natalija Kočergina / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ypač sėkmingai varžybų pradžia susiklostė N.Kočerginai. Ji neprašovė nė karto pirmuose dviejuose ugnies ruožuose ir kurį laiką slydo 14-oje pozicijoje.

Trečiajame kartą nepavyko pataikyti, bet paskutiniame lietuvė vėl neklydo.

Su vienu nepataikytu šūviu N.Kočergina finišavo per 45:09,1 min. ir užėmė solidžią 30-ąją vietą.

Tai geriausias jos rezultatas olimpiadoje ir apskritai vienas geriausių karjeros pasiekimų.

Kur kas prasčiau sekėsi D.Rasimovičiūtei.

Penktųjų olimpinių žaidynių dalyvė prašovė net penkis kartus ir finišavo per 49:53,3 min. Ji liko 75-oje pozicijoje.

Aukso medalį netikėtai iškovojo nė karto neprašovusi švedė Hanna Oeberg (41:07,2).

Sidabro medalį iškovojo du kartus nepataikiusi Slovakijos atstovė Anastasia Kuzmina (41:31,9). Bronzą iškovojo du aukso medalius Pjongčange jau iškovojusi vokietė Laura Dahlmeier (41:48,4).