Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2014 08 15

„BaltRex-Šiauliai“ regbio-10 turnyre Latvijoje užėmė antrą vietą

Praėjusią savaitę Latvijoje vyko kiek netradinio regbio-10 turnyras „Garkalnes rugby 10“, kuriame varžėsi ir du Šiaulių klubai – „BaltRex-Šiauliai“ ir „Old Boys“.
„BaltRex-Šiauliai“
„BaltRex-Šiauliai“ / „BaltRex-Šiauliai“ nuotr.

Geriau sekėsi „BaltRex-Šiaulių“ komandai, kuri šešių klubų užėmė antrą vietą. Šiauliečiai 12:28 turėjo pripažinti tik nugalėtoja tapusios „Garkalne-Livonia“ ekipos pranašumą.

„Rezultatą vertinu gerai, nes svarbiausias tikslas buvo šiek tiek įsižaisti prieš rudens sezoną, pajudinti naujokus. Nedaug trūko, kad būtume tapę čempionais. Po vasaros žaidėjų forma yra dvejopa. Neblogai atrodė tie, kurie sportavo asmeniškai, o daugiau atostogavę žaidė kiek silpniau“, – pasakojo „BaltRex-Šiaulių“ treneris Edmundas Ščavinskas.

Lietuvos treneris, kuris Latvijos čempionate konsultuoja „Garkalne-Livonia“ komandą, šiek tiek papasakojo apie regbio-10 ypatybes: „Tai tarsi viduriukas tarp regbio-7 ir regbio-15. Man šis žaidimas labiau primena septyniukių regbį, tik su daugiau kontaktų ir lengvesniu darbu gynyboje. Dažniausiai toks regbis žaidžiamas vasaros turnyruose. Kažkokių išskirtinių taisyklių nėra, tik kėlinys trunka 10 min.“.

Gerai abiejų šalių regbio virtuvę išmanantis E. Ščavinskas teigė, kad Lietuvos žaidėjų lygis yra aukštesnis.

„Latvijos ir Lietuvos regbio lygis šiek tiek skiriasi. Mūsų žaidėjai yra techniškesni ir geriau pasiruošę fiziškai. Latviai tobulėja ir rodo greitesnį žaidimą nei ankščiau, bet regbis daugiau paremtas grumtynių žaidimu“, – sakė treneris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius