2012 10 23

Čempionai Šiaulių „Vairo-Jupojos“ regbininkai pergalingai baigė šio sezono Lietuvos pirmenybes

Šeštą sezoną iš eilės bei 28-ą kartą per 39 klubo gyvavimo metus Lietuvos vyrų regbio pirmenybių auksą užsitikrinusi keturių ekipų A grupės lyderė Šiaulių „Vairo-Jupojos“ komanda (21 tšk.) paskutinėse sezono rungtynėse svečiuose 57:24 (31:10) nugalėjo bronzą pelniusią Vilniaus „Tauro-VRA“ (13 tšk.) ekipą.
Rungtynių akimirka / A.Pliadžio nuotr.

2012 metų čempionato sidabras atiteko Kauno „Ąžuolo-Tauro“ (17 tšk.) klubui, kuriam be kovos pergalė 30:0 buvo įskaityta prieš ketvirtojoje pozicijoje likusius Klaipėdos „Viesulo-Kuršių“ (7 taškai) regbininkus.

Lietuvos čempionais tapo: Mindaugas Misevičius (komandos kapitonas), Donatas Bekeris, Edvinas Peskovas, Mantas Urbonavičius, Evaldas Gaubys, Domas Kungys, Mindaugas Piragis, Donatas Vilimavičius, Mantautas Vilimavičius, Richardas Stankus, Nerijus Mačiulis, Šarūnas Zuokas, Daivaras Jonaitis, Mindaugas Grigas, Edvardas Žilius, Deimantas Jusys, Justinas Vasiliauskas, Romas Rachimov, Irmantas Kukulskis, Vilius Kucinas, Edvinas Žalys, Laimonas Jakštys, Edgaras Salys, Mindaugas Normantas , Dominykas Svirskas, Artūras Rachimovas, Mindaugas Mikuckis, Mantas Kazlauskas.

Jubiliejiniame čempionate startatvo dar viena „Vairo“ regbio klubo komanda. „Transbusas“ pavasarį tapo pirmo diviziono nugalėtojai, o po rudens etapo varžybų bendroje įskaitoje liko 7 turnyrinės lentelės vietoje.

Po atrankos etapo į A grupę nepatekusios bei dėl 5-8 vietų žaidusios komandos šalies regbio pirmenybėse išsirikiavo šia tvarka: Jurbarko „Lūšis“ (9 tšk.), Panevėžio „Ryšių statyba“ (7 tšk.),

Šiaulių „Transbusas“ (5 tšk.) ir Vilniaus „Geležinis vilkas“ (2 taškai).

Šį sezoną „Vairo-Jupojos“ vyrų komanda dar dalyvavo Europos klubinių komandų regbio-7 taurės varžybose, kur laimėjo 8 vietą bei tapo Baltijos regbio-7 lygos čempionais ir Lietuvos paplūdimio čempionato nugalėtojais.

Penkiolika „Vairo-Jupojos“ komandos žaidėjų gynė Lietuvos nacionalinės regbio-15 ir 9 žaidėjai – regbio-7 rinktinių garbę Europos čempionate ir pasaulio čempionato atrankos varžybose.