15min be reklamos
2016 08 08, 17:52

Lietuvos ir Izraelio draugystę Šiauliuose stiprins regbio turnyras

Rugpjūčio 12-13 dienoms Lietuvoje vyks draugiškas regbio turnyras, kuriame tarpusavyje savo jėgas išmėgins Lietuvos ir Izraelio jaunimo komandos. Šiaulių savivaldybės stadione (Daukanto g. 23) vyksiančiame turnyre Lietuvos ir Izraelio jaunimo komandos bandys savo jėgas dėl Šiaulių miesto mero taurės. Šis turnyras vienas iš renginių, skirtų Lietuvos ir Izraelio ryšių stiprinimui ir bendradarbiavimo plėtojimui.
Regbis
Regbis / LRF nuotr.
Temos: 1 Regbis

Izraelio jaunučių (iki 14 metų), jaunių (iki 16 metų) ir jaunimo (iki 18 metų) rinktinės Lietuvoje viešės rugpjūčio 11-15 dienomis. Izraelio ambasada Lietuvoje, Šiaulių savivaldybė, Lietuvos ir Šiaulių žydų bendruomenės bei abiejų šalių regbio federacijos apjungė jėgas siekant, kad šis vizitas bei turnyras abiems šalims būtų prasmingas ir suteiktų daug džiaugsmo.

„Draugiški santykiai su Izraelio ambasadoriumi Amiru Maimonu perauga į konkrečius veiksmus. Šiauliai – regbio sostinė. Tikro vyriško žaidimo ir jaunos energijos sostinė. Kviečiu šeimomis“, – teigė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Ši iniciatyva nėra vien varžybos vardan taurės, pagrindinis tikslas – kad jauni žmonės iš Lietuvos ir Izraelio susitiktų, kad kartu jie treniruotųsi, žaistų ir bendrautų. Man ypatingai džiugu, kad bendradarbiavimas tarp šalių vyksta įvairiuose Lietuvos miestuose, ypač kalbant apie jaunus žmones“, – sakė Izraelio ambasadorius Amiras Maimonas.

Lietuvos regbio federacijos (LRF) vadovai džiaugiasi, kad prieš trejus metus prasidėjęs bendradarbiavimas su Izraelio atstovais plečiasi ir suteikia naudos abiem pusėms.

„Kadangi abiejų federacijų panašūs tikslai, siekiai ir vizija, manome, kad bendradarbiavimas išeis į naudą abejoms pusėms. Lietuvos jaunimui tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas tarptautiniame lygmenyje, o treneriams – įvertinti, kokį jaunimą turime šiuo metu. Šio turnyro nauda – akivaizdi. Mes galėsime pamatyti kokią pamainą ruošia rinktinių bei Šiaulių sporto gimnazijos treneriai ir visi pamatysime, kur galima tobulėti“, – aiškino Lietuvos regbio federacijos generalinis sekretorius Irmantas Kukulskis.

Vos prasidėjus bendradarbiavimui tarp Lietuvos ir Izraelio regbio federacijų, prieš trejus metus Lietuvos regbio-7 rinktinė lankėsi Izraelyje ir dalyvavo turnyre, kuris buvo svarbi pasiruošimo dalis prieš Europos čempionatą. Tikimasi, kad „Šiaulių Mero taure“ pavadintas turnyras Lietuvoje taps tradiciniu.

„Mūsų užsimezgusi draugystė perauga į bendrus projektus. Smagu tai, kad tai daroma per regbį, kuris Šiaulius garsina tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Viliamės, kad šis projektas peraugs į kasmetinį ir tradicinį renginį“, – pridūrė I. Kukulskis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką