2013 06 24

Lietuvos regbio-7 rinktinė Europos A divizione užėmė 5 vietą

Sekmadienį Belgijoje baigėsi dvi dienas trukęs Europos regbio-7 A diviziono turnyras. Lietuvos rinktinė užėmė 5 vietą tarp dvylikos komandų ir pagerino savo pasirodymą. Pirmajame sezono turnyre Izraelyje lietuviai liko septinti.
Lietuvos regbio-7 rinktinė
Lietuvos regbio-7 rinktinė / LRF nuotr.
Temos: 1 Regbis

Lietuvos regbio-7 rinktinė šeštadienį grupės etape 5:21 nusileido Nyderlandams, 31:10 nugalėjo Izraelį, 17:19 neįveikė Lenkijos, bet 32:5 susitvarkė su čekais. Sekmadienį Lietuvos rinktinė 19:26 nusileido Kiprui ir turėjo kovoti dėl penktosios vietos.

Lietuviai pirma susitiko su kitoje grupėje rungtyniavusiais danais ir juos įveikė rezultatu 12:10. Netrukus Lietuvos rinktinė sugebėjo atsirevanšuoti ir Kiprui (19:17) ir iškovojo penktąją vietą.

Finale susitiko Belgijos ir Švedijos rinktinės. Belgai nugalėjo savo varžovus 22:12 ir laimėję antrą sezono turnyrą pateko į stipriausią, Grand Prix divizioną. Kovą dėl 3 vietos laimėjo Nyderlandus įveikusi Lenkijos rinktinė (33:28).

Po šio turnyro taip pat paaiškėjo, kad į žemesnį divizioną iškris abiejuose turnyruose paskutinė likusi Serbijos rinktinė.