Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos regbio federacija kviečia išrinkti naują rinktinės logotipą

Dovydo Ciuplio, Mykolo Malinausko ir Annikos Wellnitz logotipų variantai
Organizatorių nuotr. / Dovydo Ciuplio, Mykolo Malinausko ir Annikos Wellnitz logotipų variantai
Šaltinis: 15min
0
A A

Naują įvaizdį kurianti Lietuvos regbio federacija kreipiasi į 15min.lt skaitytojus pagalbos. Po ilgų ieškojimų buvo atrinkti trys federacijos ir tuo pačiu Lietuvos regbio rinktinės logotipų variantai. Iš jų kviečiame balsuoti už jums labiausiai patinkantį.

Pagal pasirinktą variantą bus toliau formuojama rinktinės įvaizdžio koncepcija. Regbio pasaulyje kiekvienos šalių rinktinės stengiasi išsiskirti unikalia rinktinės pravarde. Stipriausia pasaulio rinktine dažnai vadinama Naujoji Zelandija savo regbininkus vadina „All Blacks“ – visi juodi. Argentiniečiai save vadina pumomis („The Pumas“), Australijos rinktinė pravardžiuojama kengūromis („Wallabies“), Pietų Afrikos Respublikos regbio rinktinė vadinama gazelėmis („Springboks“).

Lietuvos rinktinė taip pat nori susikurti tik mūsų šaliai būdingą ir reprezentatyvią pravardę. Dviejuose dizainerių sukurtuose logotipuose vaizduojamas raitelis ant arklio ir vilko, tačiau skirtingai nei Lietuvos herbe Vytis, kuris joja į kairę pusę, čia raiteliai joja į dešinę pusę. Kita vertus, jojimas į dešinę pusę simbolizuoja pozityvumą.

Logotipai yra gana skirtingi savo nuotaika. Dovydas Ciuplys sukūrė oficialesnį ir tradiciškesnį piešinį. Tuo tarpu, Mykolas Malinauskas siūlo žaismingesnį ir spalvingesnį variantą. Abiejuose kūriniuose figūruoja regbio kamuolys, kuris leidžia identifikuoti sporto šaką. Trečiasis variantas yra sukurtas Vokietijos dizainerės Annikos Wellnitz, kuri atstovauja „Annimade“ agenturai. Vokietė pasiūlė nespalvotą variantą, kuriame taip par figūruoja regbio kamuolys, ant kurio vaizduojamas stilizuotas Vytis.

Lietuvos regbio rinktinė pasauliniame IRB reitinge jau kuris laikas yra įsitvirtinusi 45-oje vietoje. Artimiausias rungtynes Lietuvos rinktinė žais lapkričio 2 dieną Vilniuje su Maltos rinktine.

Apklausoje rinkitės jums labiausiai patinkantį variantą. Variantų eiliškumas atitinka pagrindinėje nuotraukoje sudėliotų logotipų eilę. Pirmasis variantas yra Dovydo Ciuplio, antrasis – Mykolo Malinausko, trečiasis – Annikos Wellnitz. 

I variantas 

Organizatorių nuotr./I variantas
Organizatorių nuotr./I variantas

 

 

 

 

 

II variantas

Organizatorių nuotr./II variantas
Organizatorių nuotr./II variantas

 

 

 

 

 

III variantas

Organizatorių nuotr./III variantas
Organizatorių nuotr./III variantas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką