2013 12 09

„London Lithuanian“ pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antrajam varžybų ratui

Londono lietuvių regbio klubas „London Lithuanian“ nušlavė nuo kelio „Ilford“ komandos vyrus 63:8 ir dar labiau išsiveržė į priekį Esekso lygoje. Po pirmojo varžybų rato lietuviai yra vieninteliai nepatyrę pralaimėjimo ir savo pranašumą bandys įrodyti antrajame etape.
Londono lietuvių regbio klubas „Lithuanian RFC“
Londono lietuvių regbio klubas „Lithuanian RFC“ / europlius nuotr.
Temos: 1 Regbis

Varžovų triuškinimas prasidėjo nuo rungtynių pradžios. Lietuvos rinktinės žaidėjas Mindaugas Norvaišas galingai prasibrovė pro keletą varžovų ir likus dvidešimčiai metrų perdavė kamuolį Mindaugui Orincui, kad šis užbaigtų ataką. Jau 50-tą sekundę buvo pelnytas pirmasis žeminimas, o traumą besigydantis, bet rungtynėse žaisti nusprendęs, Mantas Steponavičius pataikė realizacijos smūgį. Tai buvo pirmasis iš net vienuolikos taiklių jo smūgių šiose rungtynėse.

Po geros pradžios lietuviai nebesustojo. 8-tą minutę žemino Andrius Kuzavas. 14-tąją pasižymėjo klubo pirmininkas M. Steponavičius. Netrukus atakos smaigalyje atsidūrė Mindaugas Parafijanaviçius. Prabėgus pirmam rungtynių pusvalandžiui penkis taškus pelnė Egidijus Sakalauskas. Deja, gynyboje „London Lithuanian“ vyrai neišvengė klaidos. Už tris baudas arti savo vartų linijos dešimčiai minučių iš aikštės buvo išsiųstas vienas iš lietuvių žaidėjų. Varžovai vienintele jiems suteikta proga pasinaudojo ir iškart pelnė žeminimą.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat kaip ir pirmasis. Šįkart M. Norvaišas nusikasė iki paties įskaitinio ploto ir pelnė taškus. Po poros minučių rezultatyviai sužaidė Modestas Rimkus. Po dešimties minučių į žaidimą visa jėga įsijungė lietuvių grumtynės. 52-tą ir 55-tą minutėmis žemino Vytautas Povilionis. Per kitas dešimt minučių dublį surinko kapitonas Evaldas Petraitis. Likusias penkiolika minučių lietuviai atsipūtė, tiesiog leisdami varžovams pasižaisti, bet kietai saugodami savo įskaitinį plotą.

Po rungtynių klubo pirmininkas džiaugėsi puikiais pasiekimais ir neslėpė jau labai laukiantis, kada baigsis bandomasis sezonas. Nors iki šiol vykusiose rungtynėse varžovai retkarčiais ir sužibėdavo, bet jų bendras lygis tikrai neprilygsta „London Lithuanian“ meistriškumui. Aišku, pirmininkas nepamiršo paminėti, jog dabar svarbiausiai neužmigti ant laurų ir neiššvaistyti varžovų akyse turimo autoriteto.

Norintys sekti klubo naujienas, gali pamėgti klubo paskyrą „Facebook“ tinkle – „London Lithuanian RFC“.