Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp LSU ir regbio federacijos

Vytautas Vasilenko, Aleksas Stanislovaitis ir Rytis Davidovičius
LSU nuotr. / Vytautas Vasilenko, Aleksas Stanislovaitis ir Rytis Davidovičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien, Kaune prasidėsiančio Europos regbio-7 čempionato A diviziono turnyro išvakarėse, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Lietuvos regbio federacijos (LRF). Ją savo parašais patvirtino Universiteto rektorius prof. habil. dr. Albertas Skurvydas ir federacijos prezidentas Rytis Davidovičius. Pasirašant sutartį dalyvavo Kauno vicemeras, Lietuvos regbio federacijos vykdomojo komiteto narys Vytautas Vasilenko bei LSU Sporto ir infrastruktūros prorektorius prof. dr. Aleksas Stanislovaitis.

Šia sutartimi partneriai sieks vystyti bendrus projektus, susijusius su regbiu, tobulins šios sporto šakos sportininkų ir trenerių rengimo sistemą Lietuvoje, organizuos bendrus renginius, projektus, praktinius ir teorinius mokymus, kurių metu Universitetas, panaudodamas savo mokslinį potencialą ir patirtį padės LRF specialistams kelti kvalifikaciją. Federacija teiks siūlymus ir rekomendacijas, tobulinant LSU bakalauro laipsnį suteikiančią studijų programą „Treniravimo sistemos“.

„Regbis pradėtas žaisti Didžiosios Britanijos valstybinėse mokyklose, todėl labai džiugu, kad šiandien pasirašydami sutartį su Lietuvos sporto universitetu tęsiame gražią sporto ir mokslo bendradarbiavimo tradiciją. Tikimės, kad ši partnerystė atneš abipusę naudą. Linkime Universitetui suburti regbio komandą ir sėkmingai pasirodyti Lietuvos regbio čempionatuose bei būsimose SELL studentų žaidynėse“, – sakė Lietuvos regbio federacijos prezidentas Rytis Davidovičius.

Sutarties nauda įsitikinęs LSU rektorius prof. habil. dr. Albertas Skurvydas. „Universitetas pasirengęs padėti visų sporto šakų atstovams, ypač tiems, kurie supranta, kad šiandien aukšti sporto rezultatai pasiekiami tik dialogo su mokslu ir praktinėmis žiniomis dėka. Noriu padėkoti Lietuvos regbio federacijai už teigiamą požiūrį į sporto mokslą. Tikiuosi, kad bendradarbiaudami, dalydamiesi patirtimi kartu pasieksime geriausių rezultatų“, – teigė A. Skurvydas.

Jau rytoj, birželio 14 dieną, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione prasidės Europos regbio-7 čempionato A diviziono turnyras.  Kviečiame žiūrovus palaikyti Lietuvos atstovus šiame čempionate.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką