2014 05 06

Pirmajame Lietuvos jaunių regbio-7 čempionato ture nugalėjo vilniečiai

Sekmadienį Jonavoje įvyko pirmasis Lietuvos pašto jaunių regbio-7 čempionato turas, kuriame dalyvavo aštuonios komandos. Panevėžio KKSD ekipai bus sudarytos sąlygos rungtynes sužaisti antrajame ture.
„VRA-Tauro“ jaunimo regbio ekipa
Temos: 1 Regbis

A pogrupyje pirmą vietą užėmė ir teisę žaisti finale pelnė Šiaulių „Šiaulių-BaltRex“ komanda, kuri nugalėjo Kauno FM „Tauro-Ąžuolo“, Šiaulių „Vairo“ ir Plungės „SRC-Dorbės“ bendraamžius. B grupėje varžovams vilčių nepaliko Vilniaus „VRA-Tauro“ regbininkai, kurie įveikė Jonavos RK „Tauro“, Vilniaus „Geležinio vilko“ ir Panevėžio „Vėjo“ klubus.

Finale po gražios ir atkaklios kovos Vilniaus „VRA-Tauras“ 19:12 nugalėjo „Šiaulius-BaltRex“. Trečią vietą užėmė Šiaulių „Vairas“, mažajame finale 38:0 sutriuškinęs Jonavos RK „Taurą“.

„VRA-Tauro“ komanda išsiskyrė savo komandine dvasia ir noru laimėti. Tačiau visose komandose yra išsiskiriančių regbininkų, kurie ateityje, nuosekliai dirbant, gali tapti gerais regbio-7 žaidėjais“, – sakė vyriausiasis varžybų teisėjas Sigitas Kukulskis.