Publikuota: 2013 vasario 11d. 14:34

Prancūzijoje – įspūdinga Lietuvos regbininko Karolio Navicko klubo pergalė

www.sudouest.fr nuotr. / Prancūzijoje – įspūdinga Lietuvos regbininko Karolio Navicko klubo pergalė

Aukščiausiame Prancūzijos regbio čempionate „Top 14“ etape rungtyniaujanti „Union Bordeaux Bègles“ ekipa namuose sutriuškino turnyrinės lentelės lyderį „RC Toulon“ net 41:0.

Rungtynių pradžia buvo lėta ir 12-tą minutę Tulono žvaigždės Jonny Wilkinsono netikslus baudos smūgis buvo it ženklas, kad šiandien jo komandai ne pati geriausia diena. Bordo klubas savo ruožtu atsakė dviem taikliomis saugo Camille Lopezo baudomis, o jau 33-ią minutę Ole Avei pelnė pirmąjį rungtynių žeminimą. Dar po kelių minučių Louisas-Benoit
Madaule žeminimo po vartais. C. Lopez pataikė abejas realizacijas ir per pertrauką šeimininkai pirmavo 20-0.

Trečiąjį Bordo žeminimą 47-tą minutę šiek tiek kontraversiškai pelnė grumtynių ūsas Matthew Clarkinas. Jis visai netoliese Tulono vartų linijos pagavo C. Lopezo įžvalgiai paspirtą kamuolį ir padedamas komandos draugų įvirto į įskaitinį plotą. Tačiau teisėjai nepastebėjo, kad krentančiam M. Clarkiuin iš rankų išsprūdo kamuolys ir įskaitė penkis taškus. 65-tą minutę C. Lopezas sukūrė ketvirtąjį savo komandos žeminimą. Prasiveržęs palei šoninę liniją, jis lemiamą akimirką perdavė kamuolį Lachlanui Munro ir šis lengvai žeminimo po vartais. Bordo klubo šventę penkiais taiškais užbaigė pirmos linijos stulpas Jeffersonas Poirot.

Ši pergalė reiškia labai daug dėl išlikimo čempionate kovojančiai Bordo komandai ir šeštadienį į stadioną susirinkusiai 28 tūkstančių sirgalių miniai. Gaila, kad prie šio laimėjimo negalėjo prisidėti traumą besigydantis vienintelis profesionalus Lietuvos regbininkas Karolis Navickas.

Temos: 1 Regbis

Aktualu

Atliekų kambarys ant ratų Aplinkos ministerijos pasirinktai įmonei veža pusę milijono eurų

Singapūras: brangiausiame pasaulio mieste vis dar nuplakama rykštėmis

Futbolo žvaigždė Garethas Bale'as atšaukė vestuves: nuotakos šeimoje nesibaigia bėdos su teisėsauga

Maistas

Baklažanai – ir mėgstantiems paprastumą, ir įmantresnius derinius: 15 receptų

Aktualu

15min primena: kas žinoma apie tyrimą dėl Rusijos kišimosi į JAV rinkimus?

Sportas

Pralaimėtose rungtynėse – dar viena „Liverpool“ vartininko klaida

Aktualu

Orai.lt: šiluma iš Lietuvos nesitrauks

Gyvenimas

Vulvos vėžiu serganti mokytoja gyvena tik viltimi: po dviejų mėnesių jos dukros gali likti našlaitės

Lauros ir Šarūno Mazalų dukrą pakrikštijo kunigas A.Toliatas: šventas vardas – prosenelės garbei

Mokslas.IT

Liepos 27-ąją – ilgiausias XXI a. Mėnulio užtemimas. Ką reikia žinoti?

Tarptautine afera apkaltintas šokėjas Andrius Kandelis neteko licencijos: prasideda teismai

Sportas

Su Vokietijos rinktine atsisveikinantis M.Ozilas: „Kai laimime – aš vokietis, kai pralaimime – imigrantas“