2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2017 08 17

Regbininkai apie „Top“ lygą: „Atsiliekame tik nuo LKL“

Jau šį šeštadienį startuoja naujas regbio „Top“ lygos sezonas. Sparčiai populiarėjanti ir dramatiškomis kovomis pasižyminti lyga šiemet žada dar daugiau naujovių, o taip pat užsiminta apie planus didinti komandų skaičių iš užsienio.
TOP lyga
TOP lyga / LRF nuotr.
Temos: 1 Regbis

Trečiajame „Top“ lygos sezone, kaip ir pernai, dalyvaus keturios stipriausios Baltijos šalių komandos – nugalėtojo titulą ginantis Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas, vicečempionas Šiaulių „Vairas-Kalvis“, sparčiai progresuojantis Kauno „Žalgiris“ ir Rygos „MIesnieki“ (Latvija).

„Kalbant apie pačią lygą, tai drąsiai galima teigti, kad tai yra antra sporto lyga Lietuvoje pagal pajėgumą po LKL. Taip sakome įvertindami tai, kad Lietuvos regbio-7 rinktinė patenka į 15-uką stipriausių Europos komandų, regbio-15 rinktinė pasaulio reitinge yra 38-a. Esame nugalėję nemažai stiprių šalių, o dauguma rinktinės narių rungtyniauja būtent Lietuvoje“, – spaudos konferencijoje Kaune kalbėjo Lietuvos regbio federacijos valdybos narys Tomas Bieliauskas.

Kiekvienais metais „Top“ lygos lankomumas didėja, o tai lemia atkaklios ir nenuspėjamos kovos. Dauguma rungtynių praėjusiais metais baigėsi vos kelių taškų skirtumu.

VIDEO: Regbio "Top" lygos pristatymas

„Sieksime, kad „Top“ lyga būtų kuo patrauklesnė žiūrovams, todėl daugiau mačų vyks centriniuose Šiaulių ir Kauno stadionuose, kur žiūrovai galės mėgautis ne tik gero lygio regbiu, bet ir gražia aplinka. Nuo šiol filmuosime visas rungtynes ir pagal galimybes stengsimės kuo daugiau jas transliuoti tiesiogiai internetu“, – pridūrė T. Bieliauskas.

Šių metų sezonas žada daug intrigos, nes Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės varžybose po trejų metų pertraukas triumfavo „Vairas-Kalvis“, o Baltijos regbio-7 čempionu pirmą kartą tapo Kauno „Žalgiris“.

„Keliame aukščiausius tikslus. Esame visapssiškai tam pasiruošę ir pribrendę. Praėję du-trys sezonai buvo permainų metas. Daug kas pasikeitė ne tik sportinėje pusėje, bet ir komandos viduje. Viliuosi, kad esame pasiruošę laimėti“, – teigė „Vairo-Kalvio“ treneris Gediminas Marcišauskas.

„Baltrex-Šiaulių“ atstovai prisipažįsta, kad ant laurų miegoti nėra kada ir norint apginti titulą, reikės įdėti daug pastangų.

„Kiekvienais metais laukiame „Top“ lygos. Mes ruošiamės apginti čempionų titulą. Esame kiek nukraujavę, bet manome, kad tai nepakiš kojos. Vėl lauksime žaidėjų iš užsienio, mėginsime stiprintis, nes kaip matome – Kaunas smarkiai patobulėjo, „Vairas-Kalvis“ taip pat nemiega. Mums reikia temptis jei norime išlikti viršūnėje“, – pasakojo „Baltrex-Šiaulių“ kapitonas Žygimantas Radžius.

VIDEO: Regbio Top lygos spaudos konferencija

„Žalgirio“ treneris iš PAR Siyabulela Mlalande prisiminė, kad praėjusiais metais „Žalgiris“ sėkmingai kovėsi su visomis komandomis, tačiau paskutinėmis minutėmis išleisdavo pergales iš rankų.

„Pernai mums dažnai pritrūkdavo labai mažai iki pergalių, bet likome tuščiomis. Šiemet stipriai ruošiamės ir bandome sukurti laiminčią komandą. Kiekvieną savaitę turėsime sunkias rungtynes ir tam esame pasiruošę“, – sakė S. Mlalande.

„Miesnieki“ treneris Uldis Bautris džiaugėsi galimybe rungtyniauti pajėgioje „Top“ lygoje ir atskleidė, kad lyga nuo šiol bus vadinama Baltijos „Top“ lyga, kurioje ateityje varžysis ir daugiau komandų. Kalbama apie galimybę prie lygos jungtis Estijos, Lenkijos bei Ukrainos klubams.

Pirmosios „Top“ lygos rungtynės vyks šeštadienį 12 val. centriniame Šiaulių stadione. Čia susitiks „Vairas-Kalvis“ ir Rygos „Miesnieki“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką