2019 04 24

Rygos ir Oro gynybos bataliono komandos pateko į Lietuvos regbio-7 čempionato II etapą

Savaitgalį Šiauliuose startavo naujasis Lietuvos regbio-7 sezonas. Šiais metais atvirajame Lietuvos regbio-7 čempionate varžosi 18 komandų. Pirmajame etape dalyvavo septynios ekipos, kurios kovėsi dėl dviejų kelialapių į antrąjį etapą.
OGB komanda
OGB komanda / organizatorių nuotr.
Temos: 1 Regbis

Turnyre triumfavo Rygos „Livonia-2“ (Latvija) ekipa, laimėjusi visas ketverias žaistas rungtynes. Pusfinalyje latviai 38:0 nepasigailėjo Kauno „Ąžuolo“ komandos, o finale 35:0 nugalėjo Oro gynybos bataliono (OGB) komandą. OGB regbininkai, kurie pusfinalyje 34:14 įveikė Šiaulių „Citmos-2/Sporto gimnazijos-2“ ekipą, taip pat pelnė teisę žaisti antrajame čempionato etape.

Trečiąją vietą turnyre užėmė „Citma-2/Sporto gimnazija-2“. Ji mažajame finale 12:5 nugalėjo „Ąžuolą“.

Penktąją poziciją užėmė „Klaipėdos kovas-1“, šeštąją – Plungės SRC, septintąją – „Klaipėdos kovas-2“.

Geriausiais žaidėjais išrinkti Karolis Naktinis („Klaipėdos kovas-1“), Jonas Vitkauskis („Klaipėdos kovas-2“), Karolis Liaukus („Ąžuolas“), Lukas Riškus („Citma-2/Sporto gimnazija-2“), Simonas Lapis (SRC), Mikelis Jurevičius („Livonia-2“) ir Augustinas Genys (OGB).

Antrasis etapas vyks balandžio 27 dieną Vilniuje. Jame prie „Livonia-2“ ir OGB komandų prisijungs 4-14 vietas praėjusiame Lietuvos čempionate užėmusios ekipos – „RK Tauras-Citma“, Šiaulių „Šiauliai“, Šiaulių sporto gimnazija, Panevėžio „Klevas“, Plungės „Dorbė-Perkūnas“, Šiaulių „Baltrex-PRC“, Vilniaus „Geležinis vilkas“ ir Vilniaus „VRA-Tomosta“.