Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Be ūpo su olimpiada atsisveikinusi Diana Rasimovičiūtė: „Buvau visiškai tuščia“

Diana Rasimovičiūtė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Diana Rasimovičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė kukliu rezultatu atsisveikino su Sočio olimpinėmis žaidynėmis. Pastarųjų ketverių žiemos žaidynių dalyvė 29 metų D.Rasimovičiūtė 15 kilometrų individualių varžybų rungtyje liko 42 vietoje tarp 78 dalyvių, sugebėjusi nepataikyti į 3 taikinius. „Gaila, kad taip olimpiada man baigėsi“, – penktadienio vakarą „Laura“ biatlono centre aiškino sportininkė.

Po šio starto ji jau gali krautis lagaminus namo, nes nedalyvaus vasario 17-ąją vyksiančiose masinio starto 12,5 km lenktynėse. Į šias varžybas pateko geriausios 30 biatlonininkių, kurios Sočyje parodė aukščiausius rezultatus sprinte, persekiojimo ir šios dienos individualiose varžybose.

Sočio „Laura“ biatlono centre D.Rasimovičiūtė penktadienio vakarą jau pirmame šaudymo ruože gulint nepataikė į vieną taikinį ir jos pavardė atsidūrė rezultatų lentelės viduryje. Taip pat vieną „neuždarytą“ taikinį lietuvė paliko ir antroje šaudykloje. Nors trečioje šaudymo zonoje mūsų sportininkė pataikė į visus penkis taikinius, ketvirtame – ir vėl vienas netaiklus šūvis.

Labiausiai patyrusi Lietuvos olimpinės rinktinės narė D.Rasimovičiūtė 2014-ųjų olimpinėse žaidynėse Rusijoje niekuo nenustebino. Ji sprinte buvo 51-a, o persekiojimo lenktynėse užėmė 43 vietą.

Didžiausią staigmeną Diana sukūrė 2006 metų Turino olimpiadoje, kai 7,5 km sprinto rungtyje iškovojo itin aukštą 18 vietą.

– Kodėl nesugebėjote, kaip sakoma, trinktelėti olimpinėmis durimis?

– Šiandien be galo sunku buvo trasoje. Buvau visiškai tuščia ir be jėgų.

– O kur jos dingo?

– Iš tikrųjų Sočio olimpiados trasa yra labai sunki ir geram rezultatui reikia nerealaus fizinio pasirengimo. Manau, su kiekvienu startu dalis manęs pasilikdavo trasoje. Šiandien buvo ne mano diena – prisipažinsiu, tai buvo sunkiausia mano diena Sočyje. Nuo pat starto nesijaučiau gerai...

– Kaip vertintumėte savo pasirodymą Sočyje?

– Norėjosi geriau pasirodyti. Buvo minčių, kad su kiekvienu startu bus geriau, bet yra kaip yra... Olimpiada yra įvykis per ketverius metus – galima tik sakyti, kad joje startavau.

– Jums jau buvo ketvirtoji olimpiada – bus penktoji?

– Staigiai neatsakysiu. Galima spontaniškai daug ką pasakyti – ar galvoju apie kitą olimpiadą ar ne, bet pamatysime...

– Bet tai savotiška sportinės karjeros kryžkelė?

– Žinoma, reikės apsispręsti – ką daryti toliau. Teoriškai viskas įmanoma... Suprantu, kad žengti galima ir toliau bei rengtis žaidynėms dar ketverius metus. Dabar į jūsų klausimą neatsakysiu.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką