Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Deividas Stagniūnas: „Tikėjomės pakilti aukščiau, bet dar yra viena varžybų diena“

Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias startavo Sočio olimpiadoje
Alfredo Pliadžio nuotr. / Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias startavo Sočio olimpiadoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugiau kaip aštuonerius metus laukta galimybė atstovauti Lietuvai olimpinėse žaidynėse Deividui Stagniūnui jau tapo malonia istorija. Sekmadienio vakarą lietuvis su šokių ant ledo partnere neseniai mūsų šalies pasą gavusia Isabella Tobias pasirodė ant Sočio žiemos žaidynių „Aisberg“ arenos ledo ir sušoko trumpąją programą. Teisėjai mūsiškiams skyrė 56,40 balo. D.Stagniūnui ir I.Tobias tai leido užimti 17-ą vietą.

„Labai karšta. Norisi greičiau nusiimti pačiūžas, kad nespaustų kojų“, – vos prakvėpuodamas aiškino Lietuvos olimpietis. Mūsų poros programa truko 2 min. 57 sek.

Lietuvių šokėjų pora nuotaikingai sušoko fokstrotą („A Fine Romance“) ir kvikstepą („Diamonds Are a Girl's Best Friends“) pagal Marilyn Monroe dainas.

28-erių D.Stagniūnas ir 22 metų I.Tobias prasimušė į pirmadienio laisvosios programos varžybas, po kurių ir paaiškės šokėjų ant ledo nugalėtojai. Keturioms poroms kovos Sočyje bus baigtos, nes iš 24 porų varžybas tęs 20.

Lietuvių šokėjų pora nuotaikingai sušoko fokstrotą („A Fine Romance“) ir kvikstepą („Diamonds Are a Girl's Best Friends“) pagal Marilyn Monroe dainas.

Pasibaigus programai jiems plojo ne tik „Aisberg“ arenos žiūrovai, bet ir apie 15 po visą areną išsibarsčiusių lietuvių. Mūsų delegacijos nariai šokėjams nupirko keturias puokštes gėlių, kurias po šokio numetė ant ledo – nė vienai kitai porai tiek gėlių nebuvo įteikta.

Maža to, prieš lietuvių startą, per 15 minučių pertrauką, kol buvo valomas ledas, apie varžybas žiūrovams pasakojantis vedėjas pasakė, kad Lietuva šiandien švenčia Valstybės dieną ir paprašė salę paploti. 

„Visi labai patenkinti startu – ir treneriai, ir mes, – iškart po savo šokio teigė D.Stagniūnas. – Tikėjomės gauti daugiau balų, būti aukščiau, bet juk yra dar viena varžybų diena. Visi varžovai labai arti.“

Varžyboms teisėjavo ir Lietuvos atstovė Laimutė Krauzienė.

– Jums pritrūko iki geriausio jūsų rezultato, kuris yra 57,76 balo. Kodėl?

– Reikia pasižiūrėti. Bet nieko tokio, – atsakė D.Stagniūnas.

– Ar jaudinotės prieš startą?

– Visada, kaip ir prieš kiekvienas varžybas. Bet labai didelio jaudulio nebuvo – svarbiausia, kad čiuožėme be klaidų.

– Prieš jus šokę ispanai parodė iki tol geriausią rezultatą. Ar tai turėjo kokios nors įtakos jūsų startui?

– Ne. Nejautėme jokio spaudimo. Mes galvojome tik apie savo startą.

I.Tobias, iš pradžių dalijusi interviu Amerikos žurnalistams, taip pat sakė, kad yra patenkinta rezultatu ir sieks pirmadienį pagerinti užimamą vietą. Bet vis tiek mestelėjo akmenuką į teisėjų pusę: „Teisėjai šįkart nebuvo dosnūs. Bet mes atvykome čia kovoti, siekti gero rezultato. Norėjome parodyti gražų šou, juolab kad visi žinome, jog šiandien yra Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Norėjome kuo geriau pasirodyti. Ir aš manau, kad mes atidavėme visą širdį šiandien. Apie rezultatus dar anksti kalbėti – juk yra antroji varžybų diena.“

Pirmadienį Lietuvos pora su kitomis 20 porų nuo 19 valandos Sočio laiku (17 val. Lietuvos laiku) startuos „Aisberg“ arenoje ir parodys laisvąją programą. Po jos 22 val. paaiškės šios rungties olimpiniai čempionai.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką