Dviviečių rogučių čempionais tapo vokiečiai, broliai latviai džiaugėsi bronzos medaliu

Trečiąjį aukso medalį Sočio žiemos olimpiados rogučių varžybose Vokietijai iškovojo šio sezono lyderiai Tobias Wedlas ir Tobias Arltas, trečiadienį triumfavę dviviečių rogučių varžybose.
Tobias Arltas ir Tobias Wedlas
Tobias Arltas ir Tobias Wedlas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

26-erių metų pasaulio čempionai dviejuose nusileidimuose sugaišo 1 minutę 38,933 sekundės ir, 0,522 sekundės aplenkė Turino bei Vankuverio olimpinių žaidynių čempionus austrus Andreasą bei Wolfgangą Lingerius. Šios rungties olimpinį auksą sportinininkai Vokietijai iškovojo po dvylikos metų pertraukos.

Vokiečiai Sočyje triumfavo ir rogučių vienviečių varžybose: vyrų varžybose čempiono titulą apgynė Felixas Lochas, o moterų varžybose triumfavo Natalie Geisenberger.

Bronzos medalius iškovojo broliai iš Latvijos Andris bei Juris Sicai, kurie prieš ketverius metus Vankuveryje džiaugėsi sidabru. Tai pirmieji latvių medaliai šioje olimpiadoje. Jie nugalėtojams pralaimėjo 0,857 sekundės:

1. Tobias Wedl/Tobias Arlt (Vokietija) 1 min. 38,933 sek.
2. Andreas Linger/Wolfgang Linger (Austrija) 1:39,455
3. Andris Sics/Juris Sics (Latvija) 1:39,790
4. Tristan Walker/Justin Snith (Kanada) 1:39,840