Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Sočio sugrįžęs Tomas Kaukėnas: „Dar niekada nesu gavęs tiek gėlių, bučinių ir apkabinimų“

Diana Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Diana Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vėlų antradienio vakarą į Lietuvą iš Sočio žiemos žaidynių sugrįžo biatlonininkai Tomas Kaukėnas ir Diana Rasimovičiūtė. Iš Maskvos į Vilniaus oro uostą atskridusius atletus pasitiko nemažas būrys draugų, giminaičių ir sirgalių su gėlėmis bei Lietuvos biatlono federacijos (LBF) prezidentas Arūnas Daugirdas su tortu, papuoštu olimpiniais žiedais.

T.Kaukėnas savo pasirodymą vertino gerai

„Apie Sočį mintyse liko tik nuostabūs prisiminimai. Net pasvajoti negalėjau, kad viskas bus taip gerai. Po varžybų sulaukiau labai daug sveikinimų, tačiau sugrįžęs pajutau antrą jų bangą, ir dar stipresnę. Pirmą kartą gyvenime gavau tiek gėlių, bučinių ir apkabinimų“, – paklaustas, kaip jaučiasi grįžęs, atviravo T.Kaukėnas.

Savo pasirodymą Sočio žiemos žaidynėse atletas vertino gerai. „23-ia vieta yra gerai. Galbūt tikėjausi 21-os, norėjau pagerinti pasaulio čempionato rezultatą, bet vis tiek pasirodymą vertinu gerai.“

Labiausiai įstrigo žaidynių akimirka, kai finišavęs švieslentėje pamatė savo rezultatą ir suprato, jog tikrai galėjo laimėti medalį.

Sportininkas teigė, kad labiausiai įstrigo žaidynių akimirka, kai finišavęs švieslentėje pamatė savo rezultatą ir suprato, jog tikrai galėjo laimėti medalį. Tai buvo pirmas toks sėkmingas varžybų startas biatlonininko karjeroje.

T.Kaukėnas taip pat neslėpė, kad po minėtųjų varžybų sulaukė galybės sveikinimų ir gerų žodžių. Anot atleto, nei kritikos, nei pamokymų, nei neigiamų atsiliepimų nebuvo.

Lietuvos sportininkas Sočyje biatlono 10 km sprinto rungtyje užėmė 48-ąją vietą, persekiojimo lenktynės lietuviui sekėsi kiek geriau – 40-oji pozicija.

Biatlonininkas startavo ir asmeninėse lenktynėse, kuriose vos nepateikė sensacijos. Po trijų ugnies ruožų T.Kaukėnas rikiavosi antroje pozicijoje, tačiau ketvirtojoje šaudykloje prašovė 3 kartus iš 5-ių ir užėmė 23-ą vietą.

D.Rasimovičiūtė svarstys apie karjeros pabaigą

„Sutiko mus labai šiltai. Visada yra labai gera sugrįžti namo“, – emocijų neslėpė biatlonininkė D.Rasimovičiūtė.

Sportininkė teigė, kad, nepaisant to, jog šios žiemos žaidynės jai nebuvo pačios sėkmingiausios, jos vis tiek yra savotiškai brangios.

Pritrūko geresnės fizinės formos. Ką padarysi, tokie jau buvo šie metai, – apgailestavo D.Rasimovičiūtė.

„Pritrūko geresnės fizinės formos. Ką padarysi, tokie jau buvo šie metai. Pradžioje atrodė, kad viskas bus gerai. Galbūt per daug dirbome, nespėjau reikiamu metu atsigauti ir viskas išėjo kaip išėjo“, – apie savo pasirodymą kalbėjo atletė.

Biatlonininkė neslėpė ir to, kad mąstys apie karjeros pabaigą, tačiau plačiau apie tai kalbėti dar nesiryžo.

Paklausta, ar tokiam sprendimui galėtų padaryti įtaką motinystė, D.Rasimovičiūtė tik nusijuokė ir atsakė „na, matysime, nenoriu spėlioti“.

D.Rasimovičiūtei šios žiemos žaidynės ne itin sekėsi. Atletė biatlono 7,5 km sprinto rungtyje užėmė 51-ąją vietą, o 10 km persekiojimo lenktynėse finišavo 43-ia.

15 km asmeninės lenktynėse lietuvė pakilo viena vieta aukščiau – liko 42-a.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką