Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kurios akimirkos per Sočio olimpiados atidarymą nepamatė paprastas Rusijos televizijos žiūrovas?

Sočio žaidynių atidarymo ceremonijos metu įvyko nesusipratimas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sočio žaidynių atidarymo ceremonijos metu įvyko nesusipratimas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Nežinau, ar rašyti. Būsiu nesuprastas – reiks kažkaip paaiškinti. Bet jei žmogus žiūrėjo Sočio olimpiados atidarymo ceremoniją, mane palaikys asilu“, – guodėsi vienas pažįstamas Rusijos žurnalistas. Ir tikrai – savo pusėje šis žurnalistas turėtų tik Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, premjerą Dmitrijų Medvedevą ir menkus 40 tūkstančių „Fišt“ uždaro stadiono žiūrovų. Prieš – visa Rusiją. Taigi, kas atsitiko per Sočio žaidynių atidarymo ceremoniją, kad reikėtų kažką aiškinti 140-čiai milijonų Rusijos gyventojų? Kalta viena „snaigė“, kuri taip ir netapo olimpiniu žiedu.

Tad aiškiau – kas atsitiko? Atsakymas paprastas – vienos snaigės dydžio prisvilęs blynas. Visa Sočio olimpiados atidarymo ceremonija, kuri vyko penktadienio vakarą Adlerio mieste esančiame „Fišt“ stadione, buvo suskirstyta į 18 dalių, iš kurių viena buvo pavadinta „Olimpiniai žiedai“. Ir čia šou rengėjų laukė nusivylimas.

Mat pagal jų idėją, „Fišt“ arenos centre turėjo pasirodyti penkios didelės snaigės, kurios transformuotųsi į olimpinius žiedus ir visi jie šaudytų fejerverkais. Visa tai turėjo vykti 1 min. 20 sek.

Tačiau, matyt, dėl techninio gedimo, vienam iš žaidynių simbolių – žiedui – nepavyko atsiskleisti. Atsivėrė tik keturios figūros – snaigės virto žiedais, o penktoji snaigė taip ir liko nepakitusi.

Bet to prie televizorių penktadienio vakarą prigludę Rusijos žiūrovai nepamatė. Jų ekranuose „išsiskleidė“ visi penki žiedai. Mat Sočio olimpiados atidarymo ceremonijos transliuotojas – Pirmasis kanalas – matydamas, kad vyksta nenumatyta situacija, paleido įrašą, padarytą per vieną iš atidarymo ceremonijos repeticijų.

Ten visos penkios snaigės tapo olimpiniais žiedais, nors žurnalistai tikina, kad dar prieš keturias dienas vykusioje repeticijoje net 3 snaigės iš penkių netapo tuo, kuo turėjo tapti.

Reikia pasakyti, kad Sočio žaidynių atidarymo ceremonijos scenaristas buvo Pirmojo kanalo generalinis direktorius Konstantinas Ernstas.

Teigiama, kad tiesioginė 2014-ųjų žaidynių atidarymo ceremonijos transliacija per Pirmąjį kanalą vyko su 20 sek. vėlavimu, todėl jos režisieriai suspėjo „pakeisti“ blogą vaizdą idealiu. Tačiau daugiau kaip 3 mlrd. pasaulio žiūrovų, kurie, kaip teigė Sočio žaidynių organizacinis komitetas, stebėjo šį šou, matė tai, ką ir turėjo matyti – vieną neišsiskleidusią snaigę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką