Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvai reikia slidininkės Meilutytės ir šuolininko Aleknos?

Rūta Meilutytė
Vilniaus sav. nuotr. / Rūta Meilutytė
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

15min.lt sporto žurnalistas Modestas Krukauskas Žinių radijo laidoje „Ryto espresso“ pasakojo, kad nuvykti į artėjančias Sočio olimpines žaidynes šiai metais nebus taip paprasta. Jo teigimu, nors lietuviai nėra dideli žiemos sporto šakų gerbėjai, šiemet jų entuziazmą gali prislopinti „sovietinis palikimas“.

Pašnekovas pasakojo, kad šiuo metu neužtenka nusipirkti bilietą į žaidynes. Sirgaliai bus griežtai tikrinami, o kiekvienas žmogus, atvykęs į Sočį, privalės turėti sirgaliaus pasą.

„Reikės pereiti įvairiausius patikrų etapus, kol pasieksite tikslą. Pirmą kartą, galbūt čia sovietinis palikimas, kiekvienas į Sočį atvykęs žmogus privalės turėti vadinamąjį sirgaliaus pasą. Kažkoks mistinis dalykas, kad reikalaujama dar vieno paso, be kurio, net ir nusipirkus bilietą, nebus galima įeiti“, – pasakojo M.Krukauskas.

Kainos įkandamos

Vis mažiau žmonių gali sau leisti važiuoti į olimpines žiemos Sočio žaidynes dėl vizų, bilietų suteikimo problemų. Kalbant apie sirgaliaus pasą, jame turės būti nurodyta asmens giminystės ryšiai su tam tikrais asmenimis, gyvenamoji vieta, būtina – asmeninė fotografija.

„Kainos nėra baisios, kaip mums atrodytų“, – patikino M.Krukauskas. Pasak jo, pamatyti 5 sporto šakas kainuotų nuo 15 iki 180 eurų. Visgi pati savaitės viešnagė Sočyje žmogui turėtų kainuoti mažiausiai apie 8000 Lt.

„Lėktuvo bilietai apie 2500 Lt, viešbutis 6 dienoms – 2500 Lt. Naktis apie 400–500 Lt pačiuose paprasčiausiuose viešbučiuose“, – su situacija supažindino žurnalistas.

Neturime ko palaikyti

Visgi lietuviai nesiveržia į šias žiemos olimpines žaidynes. Pasak M.Krukausko, mes nesame kaip vokiečiai, olandai ar norvegai, kurie turi žiemos sporto sirgalių grupes. Visgi, pašnekovas patikino, kad jie serga tik už tam tikros sporto šakos vieną ar kitą atstovą.

„Lietuvoje turėtų gimti slidininkė Meilutytė arba šuolininkas nuo tramplino Alekna, kad burtųsi tokios sirgalių grupės. Deja, mes to neturime, mūsų sirgaliai yra oficialūs atstovai, kurie turi galimybę nueiti, pasirgti, pabūti ir pabandyti tarp tos minios iššaukti Lietuvos vardą. Tokio judėjimo, koks yra vasaros žaidynėse, nėra. Ir, manau, kad situacija greitu laiku nebus kitokia, jeigu nebus slidininkės Meilutytės“, – teigė M Krukauskas.

Visą laidos įrašą galite išgirsti čia.

Žinių radijas
Komentarai
Temos Sočis 2014
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką