Moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 m rungties auksas atiteko Seung-Hi Park

Sočio olimpinių žaidynių moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 metrų varžybas laimėjo 21-erių metų korėjietė Seung-Hi Park, šiose žaidynėse jau iškovojusi trečiąjį medalį. Ji su savo šalies komanda taip pat triumfavo 3000 m estafetės varžybose bei buvo trečia 500 m sprinto rungtyje.
Fan Kexin, Park Seung-Hi ir Shim Suk Hee
Fan Kexin, Park Seung-Hi ir Shim Suk Hee / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prieš ketverius metus bronzą iškovojusi šiame nuotolyje, Seung-Hi Park penktadienį finale 1000 m įveikė per 1 minutę 30,761 sekundės ir 0,050 sekundės aplenkė sidabrą iškovojusią metais jaunesnę kinę Kexing Fan.

Bronzine prizininke tapo nugalėtojos komandos draugė Suk Hee Shim (1:31027), kuri Sočyje iškovojo auksą 3000 m komandinėje estafetėje bei sidabrą 1500 m nuotolyje.

Šių žaidynių debiutantė devyniolikmetė Agnė Sereikaitė 1000 m nuotolio atrankos varžybose buvo diskvalifikuota ir galutinėje įskaitoje neklasifikuota.