Olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo komandinių varžybų pirmaisiais lyderiais tapo japonai

Nors 2014 metų Sočio žiemos olimpinių žaidynių atidarymas vyks šeštadienį, ketvirtadienį jau prasidėjo atskirų sporto šakų varžybos. Olimpinėse žaidynėse debiutuojančiose komandinėse dailiojo čiuožimo varžybose pirmaisiais lyderiais po vyrų trumposios programos tapo japonai. Paskutinio tarp dešimties vyrų čiuožusio 2012 metų pasaulio pirmenybių bronzos medalininko japono Yuzuru Hanyu trumpoji programa įvertinta 97,98 balo atnešė į šios šalies taupyklę 10 balų.
Yuzuru Hanyu
Yuzuru Hanyu / „Scanpix“ nuotr.

Antras vyrų varžybose liko 2010 metų Vankuverio olimpiados vicečempionas rusas Jevgenijus Pliuščenka (91,39 balo), trečias – pastarųjų trejų metų pasaulio čempionas kanadietis Patrickas Chanas (89,71 balo):