Pietų Korėjos atletė Lee Sang-Hwa triumfavo greitojo čiuožimo varžybų 500 metrų rungtyje

Pietų Korėjos atstovė Lee Sang-Hwa greitojo čiuožimo varžybų 500 metrų rungtyje savo šaliai iškovojo pirmąjį Sočio žiemos olimpinių žaidynių aukso medalį.
Lee Sang-Hwa
Lee Sang-Hwa / „Scanpix“ nuotr.

Antradienį 24-erių metų čempionė distanciją įveikė per 37.28 sekundės ir pasiekė naują olimpinių žaidynių rekordą šioje rungtyje.

Ankstesnis olimpinis rekordas – 37,30 sekundžių – nuo 2002 metų Solt Leik Sičio olimpiados priklausė Catrionai Le May Doan.

Čempionės dviejų bėgimų finale rezultatas – 1 min. 14,70 sek. – geresnis nei olimpinis C. Le May Doank of rezultatas (1:14,75).

Sidabro medalininke tapo rusė Olga Fatkulina (75,06), o bronzos apdovanojimu tenkinosi olandė Margot Boer (75,48):

1. Lee Sang Hwa (Pietų Korėja) 1 min. 14,70 sek.