Pirmasis Rusijos iškovotas Sočio žaidynių medalis – greitajame čiuožime

Sekmadienį Sočio olimpinių žaidynių šeimininkė Rusija galėjo džiaugtis pirmuoju medaliu. 3000 metrų moterų greitajame čiuožime bronzos medalį iškovojo Olga Graf. Čempione tapo olandė.
Olga Graf
Olga Graf / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Greičiausia buvo ir aukso medalį pelnė Irene Wust iš Nyderlandų, distanciją įveikusi per 4 min 0,34 sek. Tai buvo jau trečiasis 27-erių metų Olandijos čiuožėjos olimpinis apdovanojimas: 2006 metais Turine ji pelnė bronzą 1500 m rungtyje, o 2010-aisiais Vankuveryje – šios distancijos auksą.

Sidabru džiaugėsi praėjusių žaidynių čempionė čekė Martina Sablikova, nuo nugalėtojos atsilikusi 1,61 sek.

Bronzos medalį iškovojo 30-metė Olga Graf, atstovaujanti Rusijai. Jos laikas – 4 min 3,47 sek. Tai pirmasis žaidynių šeimininkės Rusijos iškovotas medalis Sočyje.